Авторські статтіФотогалерея

12 екзотичних страв різних кухонь світу у фотографіях

Часто саме страва стає найбільш цікавою для нас темою при відвідуванні інших країн. Нерідко з допомогою кухні можна зрозуміти деякі аспекти культури тієї чи іншої держави. Сьогодні ми познайомимо вас з стравами деяких країн, скуштувати які зважиться не кожен, оскільки вони часто далекі від нашої культури, або їх виконання в корені відрізняється від нашого. Отже, давайте почнемо!

1. “Smalahove” – Норвегія

Моторошна страва, чи не так? В Норвегії “бараняча голова” є дуже популярною стравою. Крім того, це ще й дуже смачно.

2. “Basashi” – Японія

“Basashi” – це сира конина, яка, в принципі, знайома нашим співвітчизникам. Інше питання – це те, що вона не піддається ніякої термічної обробці  і подається в свіжому вигляді разом з імбиром. До слова сказати, це блюдо дуже популярне у себе на батьківщині, в Японії.

3. “Chapulines” – Мексика

Напевно при слові “Мексика” багато хто з вас затамували подих в очікуванні чого-небудь смачненького, але побачивши цю фотографію вам стало трохи не по собі. І ви абсолютно праві, оскільки це смажені коники. Кажуть, що це смачно. Якщо хочете, можете перевірити

4. “Durian” – Таїланд

Дуріан – один з найбільш затребуваних і смачних, на думку тайців, фруктів. Єдиним мінусом є огидний запах, із-за якого дуріан заборонено вносити в готелі і піднімати на борт літака. А ви би зважилися покуштувати фрукт, від якого не дуже приємно пахне??

5. “Zwiebelmettwurst” – Німеччина

Це блюдо стало дуже популярними у всьому світі, а воно являє собою рубану сиру свинину з цибулею, яку викладають на хліб.

6. “Sea Egg” – Барбадос

Знайомтеся – натурпродукт з Барбадосу, ікра морського їжака. Її їдять в сирому вигляді з лимоном, смажать або варять. Кажуть, що це смачно. Спробуйте при нагоді.

7. “Mopane Worm” – Африка

А це їстівні гусениці різновиди метелики-сатурнії, що живуть на деревах мопане на території Африки. Їдять ж таке)))

8. “Balut” – Філіппіни

Звичайно, ми могли б і не включати в наш контент цю “страву”, але слід зазначити, що вона дуже відома. Багато туристів їдуть на Філіппіни спеціально спробувати її! Це зародок качки в яйці, а продають його вуличні торговці.

9. “De Arroz Cabidela” – Португалія

Для приготування цієї страви використовується курка або кролик. І все начебто нічого, але варяться вони у власній крові з додаванням рису і оцту! Ось вам і звична курочка з кролятиною.

10. “Butod” – Малайзія

Ці, м яко кажучи, неприємні личинки комах, до речі сказати, дуже корисні. Деякі екстремали їдять їх живими!

11. “Kercha” – Алжир

В Алжирі також популярні м’ясні субпродукти. Як говориться, нічого не викидається. Цей суп приготований з нуту і фаршированого баранячого шлунка.

12. “Soused Herring” – Голландія

Це звичайний оселедець, тільки їдять його в Голландії в сірому вигляді. Потрібно спочатку звикнути в таке.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України