Війна РФ проти України

112 бригада Територіальної оборони Збройних Сил України отримала бойовий прапор

Президент України 27 серпня 2022 року доручив Головнокомандувачу Збройних Сил України генералу Валерію Залужному вручити Бойові прапори низці військових частин, зокрема і 112 бригаді Територіально оборони ЗСУ. Бойовий прапор прийняв її командир полковник Олександр Павлій.

У своїй промові Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine зазначив: «Це не лише вручення символу військової доблесті і слави, це і вручення майбутньої історії кожної військової частини. Саме з цим прапором ви будете приймати на службу і проводжати своїх побратимів, проводжати їх до небесного полку – також з цим прапором. Оберігайте його як рідну матір, оберігайте його, як рідну Батьківщину і ми маємо обов’язково перемогти».
У церемонії вручення Бойових прапорів також взяли участь командувач Сил Територіальної оборони генерал-майор Ігор Танцюра та начальник штабу – заступник командувача Сил Територіальної оборони бригадний генерал Сергій Собко.
Зазначено, що 112 бригада брала активну участь в обороні Києва від російських окупантів, воїни бригади вели жорсткі бої на Броварському і Гостомельському напрямках, у Бучі, Ірпені, Мощуні та Чорнобилі.
Разом переможемо!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України