Життя

11 способів, якими ви відштовхуєте чоловіків, навіть не усвідомлюючи цього

Будьте чесними. Ви б самі погодилися на стосунки з такою жінкою, як ви? Якщо ні, значить, прийшла пора змінитися.

Всі ми зустрічали хоча б однієї людини, з яким зовсім не хочеться спілкуватися. Причому ці люди навіть не розуміють, чому їм не дзвонять, не додають їх в друзі на Facebook і не кличуть разом провести час. Проте всім, хто їх оточує, причина очевидна.

На жаль, ви можете відштовхувати від себе людей, навіть не усвідомлюючи цього. І якщо ви помічаєте за собою деякі з перерахованих нижче ознак, то саме час зупинитися і переосмислити деякі свої вчинки.

1. Вас постійно називають зарозумілою або кажуть, що своїм спілкуванням ви робите послугу.

Немає нічого поганого в тому, щоб відшити хлопця, який вам не подобається, або припинити з ним спілкуватися, тому що він вам не підходить. Проте кращий спосіб позбутися від неприємного залицяльника – це вести себе так, ніби ви дуже гарні для нього, дорікати його або спілкуватися з них поблажливо. Навіть якщо ваша симпатія взаємна, як тільки чоловік побачить таку поведінку, він, швидше за все, втече.

2. Ви просто ненавидите чоловіків.

Чи доводилося вам зустрічати чоловіка, який відкрито ненавидить жінок? Не потрібно багато часу, щоб зрозуміти, хто він такий. Навіть якщо він намагається стримувати свої почуття, його ненависть все одно просочується назовні. А якщо ви помічаєте, коли чоловіки ненавидять жінок, то і вони бачать, коли ви ненавидите чоловіків.

3. Ви дуже швидко виходите з себе.

Приходите ви в лють, якщо хлопець веде себе не так, як вам хочеться? Чи думаєте ви, що тепер повинні влаштувати сцену або накричати на нього, щоб «дати йому урок»?

Якщо так, то чоловіки просто почнуть вас уникати, вважаючи «навіженої».

4. Ви погано ставитеся до оточуючих.

Навіть якщо ви і не зриваєтесь відкрито на хлопцях, чоловіки дуже бояться злих жінок. Коли вони помітять ваші проблеми з управлінням гнівом щодо інших людей, то, найімовірніше, почнуть уникати вас.

5. Ви не стежите за своєю зовнішністю.

Як би вам неприємно було це чути, але упаковка має значення. Вибачте, але це правда. Щоб стати привабливою для хлопців, ви повинні виглядати доглянутою.

6. Вас відводять в бік, щоб сказати, що з вами важко спілкуватися, або що ви ведете себе неналежно.

Якщо ви ведете себе зухвало, нічим хорошим це не закінчиться.

Читайте також: Це речі, які чоловік хоче від тебе, але ніколи не попросить

7. Ваші пости в Facebook виглядають як «все пропало».

Ви вказуєте, що самотні, тому що чоловікам подобаються тільки повії»? Ви публікуєте меми про те, що чоловіки не цінують «гарних жінок»? Шкода вас розчаровувати, але найчастіше це говорить про те, що у вас проблеми. Це точно не допоможе вам завести міцні відносини.

8. Ви схиблені на дітях і шлюбі, встановлюючи для себе конкретні терміни.

Якщо ви на першому побаченні почнете говорити про дітей і про те, як сильно їх хочете, чоловік напевно втече. Навіть якщо він теж хоче сім’ю і дітей.

9. Ви не можете відірватися від телефону.

Відкладіть телефон. Припиніть листуватися. Гра Candy Crush може почекати. Якщо ви хочете, щоб чоловік зацікавився вами, почніть дивитися на нього, а не в екран смартфона.

10. Ви ревниві.

Ревнощі, особливо коли вона проявляється в самому початку відносин, не робить вас найбільш бажаним варіантом для чоловіка. Навпаки, вона робить вас шаленою.

11. Ви ведете себе як королева драми.

Якщо ви погано відгукуєтеся про інших жінок, чи пліткуєте і постійно кажете, що ви не такі, як усі інші дівчата», то віджахнете його. Чоловіки не люблять драм. Їм потрібен супутник життя, а не черговий епізод телевізійного реаліті-шоу.

Суть в тому, що ви звикли відштовхувати людей. Будьте чесними. Ви б самі погодилися на стосунки з такою жінкою, як ви? Якщо ні, значить, прийшла пора змінитися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.