Фотографії занедбаних місць планети, які покинули люди

Боїтеся місць, де давно не ступала нога людини? Тоді у нас для вас є саме така подборочка. Тут вже давно немає цивілізації, а приїхати сюди можуть лише сталкери, ну, або цікаві туристи, які фанатіють від таких “розваг”. Загалом, насолоджуйтеся (якщо зможете, звичайно)…

1. Село Орадур-сюр-Глан у Франції, де нацисти знищили 642 жителя (у тому числі 240 жінок і 205 дітей)

Після війни за рішенням Шарля де Голля село не стали відновлювати, а зробили з нього меморіал у пам’ять про загиблих.

2. Покинуте шахтарське містечко Централія в Пенсільванії (США)

У США є місто, яке вісь вже 55 років безперервно горить. Це невелике шахтарське містечко Централія в штаті Пенсільванія. У 1962 році міська рада найняв п’ятому ятьох пожежників для того, щоб вони спалили сміття на міському звалищі, розташованої в одній з шахт. Сміття спалили, альо вісь вогонь до кінця не загасили, тому почали тліти більш глибокі поклади сміття, а пожежа поширилася на інші занедбані вугільні шахти під Централії. Незабаром люди почали скаржитися на погіршення здоров’я через виділення чадного газу.

3. Покинута база в Лос-Анджелесі

Ця база була побудована Вайноною і Норманом Стівенсонами. Складається вона з величезного водозбірника, бомбосховища і бункера. Тепер цей об’єкт належить владі міста. Люди часто просять знести базу, але досі вона залишається улюбленим місцем для відвідування у туристів.

4. Занедбане і недобудоване метро в Цинциннаті (штат Огайо, США)

Метро у місті Цинциннаті почали будувати ще в 1920 році, але потім міська влада вирішила, що місто цілком обійдеться і без метро, і будівництво припинилося. Наклалося на таке рішення і безліч інших факторів, наприклад, такі, як Друга світова війна, Велика депресія і популярність автомобільної індустрії в регіоні.

5. Покинутий острів Хасіма в Японії

Цей прикордонний острів у 50-х роках був одним з найбільш густонаселених на планеті. Але основним доходом місцевих жителів було видобуток вугілля, яке в 1970-х роках істотно зменшилася, тому скоро людей на острові майже не залишилося.

6. Занедбаний парк розваг в Новому Орлеані

Після урагану Катріна, який у 2005 році обрушився на Новий Орлеан (штат Луїзіана, США), цей парк розваг Six Flags вирішили не відновлювати.

7. Занедбаний парк розваг в префектурі Нара (Японія)

Цей парк розваг був відкритий в 1961 році, але із-за збитків і низької відвідуваності його закрили, і в 2006 році працівники залишили це місце і більше ніколи сюди не поверталися. Зовні парк нагадує каліфорнійського Діснейленду: тут є вагонне депо, круті гірки і монорельсова дорога. Однак, як би це сумно не звучало, всі конструкції поступово руйнуються, стаючи схожими на дитячі кошмари.

8. Нотінг – місто-привид в Арізоні (США)

Цей населений пункт знаходиться в окрузі Мохаве (штат Арізона, США). З-за свого незвичайного назви він часто входити в список незвичайних топонімів. У 2009 році в місті проживало всього 4 людини і собака, а з 2010 року ніякої активності не спостерігається зовсім.

9. Покинутий курорт Вароша на Кіпрі

Ще в 60-70-х роках Вароша був одним з найпопулярніших курортів Кіпру. Сотні клубів, кафе і ресторанів кожну ніч радували відпочиваючих музикою, смачною їжею і нестримним веселощами. Але кінець усьому поклав військовий переворот, здійснений грецькими націоналістами. Греки спішно залишили це поселення, сподіваючись сюди повернутися. Але місто все так само покинуте.

10. Покинуте шахтарське містечко Колманскоп в Намібії

Про цікаву історію цього шахтарського містечка ми вже писали у статті Місто-привид в Намібії і його дивовижна історія у фотографіях.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh