Авторські статтіФотогалерея

Фотографії занедбаних місць планети, які покинули люди

Боїтеся місць, де давно не ступала нога людини? Тоді у нас для вас є саме така подборочка. Тут вже давно немає цивілізації, а приїхати сюди можуть лише сталкери, ну, або цікаві туристи, які фанатіють від таких “розваг”. Загалом, насолоджуйтеся (якщо зможете, звичайно)…

1. Село Орадур-сюр-Глан у Франції, де нацисти знищили 642 жителя (у тому числі 240 жінок і 205 дітей)

Після війни за рішенням Шарля де Голля село не стали відновлювати, а зробили з нього меморіал у пам’ять про загиблих.

2. Покинуте шахтарське містечко Централія в Пенсільванії (США)

У США є місто, яке вісь вже 55 років безперервно горить. Це невелике шахтарське містечко Централія в штаті Пенсільванія. У 1962 році міська рада найняв п’ятому ятьох пожежників для того, щоб вони спалили сміття на міському звалищі, розташованої в одній з шахт. Сміття спалили, альо вісь вогонь до кінця не загасили, тому почали тліти більш глибокі поклади сміття, а пожежа поширилася на інші занедбані вугільні шахти під Централії. Незабаром люди почали скаржитися на погіршення здоров’я через виділення чадного газу.

3. Покинута база в Лос-Анджелесі

Ця база була побудована Вайноною і Норманом Стівенсонами. Складається вона з величезного водозбірника, бомбосховища і бункера. Тепер цей об’єкт належить владі міста. Люди часто просять знести базу, але досі вона залишається улюбленим місцем для відвідування у туристів.

4. Занедбане і недобудоване метро в Цинциннаті (штат Огайо, США)

Метро у місті Цинциннаті почали будувати ще в 1920 році, але потім міська влада вирішила, що місто цілком обійдеться і без метро, і будівництво припинилося. Наклалося на таке рішення і безліч інших факторів, наприклад, такі, як Друга світова війна, Велика депресія і популярність автомобільної індустрії в регіоні.

5. Покинутий острів Хасіма в Японії

Цей прикордонний острів у 50-х роках був одним з найбільш густонаселених на планеті. Але основним доходом місцевих жителів було видобуток вугілля, яке в 1970-х роках істотно зменшилася, тому скоро людей на острові майже не залишилося.

6. Занедбаний парк розваг в Новому Орлеані

Після урагану Катріна, який у 2005 році обрушився на Новий Орлеан (штат Луїзіана, США), цей парк розваг Six Flags вирішили не відновлювати.

7. Занедбаний парк розваг в префектурі Нара (Японія)

Цей парк розваг був відкритий в 1961 році, але із-за збитків і низької відвідуваності його закрили, і в 2006 році працівники залишили це місце і більше ніколи сюди не поверталися. Зовні парк нагадує каліфорнійського Діснейленду: тут є вагонне депо, круті гірки і монорельсова дорога. Однак, як би це сумно не звучало, всі конструкції поступово руйнуються, стаючи схожими на дитячі кошмари.

8. Нотінг – місто-привид в Арізоні (США)

Цей населений пункт знаходиться в окрузі Мохаве (штат Арізона, США). З-за свого незвичайного назви він часто входити в список незвичайних топонімів. У 2009 році в місті проживало всього 4 людини і собака, а з 2010 року ніякої активності не спостерігається зовсім.

9. Покинутий курорт Вароша на Кіпрі

Ще в 60-70-х роках Вароша був одним з найпопулярніших курортів Кіпру. Сотні клубів, кафе і ресторанів кожну ніч радували відпочиваючих музикою, смачною їжею і нестримним веселощами. Але кінець усьому поклав військовий переворот, здійснений грецькими націоналістами. Греки спішно залишили це поселення, сподіваючись сюди повернутися. Але місто все так само покинуте.

10. Покинуте шахтарське містечко Колманскоп в Намібії

Про цікаву історію цього шахтарського містечка ми вже писали у статті Місто-привид в Намібії і його дивовижна історія у фотографіях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.