Життя

10 відвертих істин про стосунки, які ви не повинні забувати

Якщо хтось не хоче бути з вами, то що б ви не робили, нічого не змінить його рішення. Не просіть його залишитися. Не ускладнюйте життя обом. І вистачить мучити себе цим.

Кожен переживав під час випадкової зустрічі спалах симпатії до певної людині. Все розвивається однаково – знайомство, побачення і ось вже любов стукає до вас у двері. І все це може відбуватися в один день! Спочатку все відмінно. Весь час ви розмовляєте один з одним, не можете розімкнути руки, а кожен день дарує нові враження і райдужні перспективи. Але проходить рік і всі емоції, збудження від перших зустрічей кудись випаровуються. І найголовніша проблема – ви не знаєте, чому так відбувається.

Реальність приходить в життя, і ви починаєте розуміти, що не були готові до неї. Ось чому так важливо слідувати декільком правилам перш, ніж робити одну людину центром всесвіту і цілком віддаватися лише одним почуттям.

1. Всьому є причина

Кожен день у нашому житті з’являються нові і різні люди. І повірте, це не випадково. Кожена зустріта людина несе з собою унікальний досвід, який так чи інакше вплине на ваше життя. Деякі з них можуть піднести цінний урок, інші розкриють щось особливе у вас, та лише небагато можуть зробити вас щасливим просто своєю присутністю.

Тому, розглядайте всі ваші стосунки як певну можливість для самореалізації, шанс стати мудрішими і досвідченішими, ніж вчора, або просто реалізувати власні бажання.

2. Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе

Деякі люди, як правило, концентруються на власних бажаннях, що забувають про оточуючих, які теж можуть очікувати чогось в свою сторону. Якщо ви завжди будете скаржитися, кричати і звинувачувати свого партнера у всьому тому, чого він не зміг вам даті, то не варто очікувати щоденних зізнань у коханні і яскравих ніжних почуттів. Близькі — теж люди. Їм потрібна така ж любов і увага, як і вам.

3. Не змушуйте себе тримати кого-небудь у своєму житті

Іноді трапляється таке, що правда дивиться вам прямо в обличчя, але ви просто не можете або не хочете цього приймати. Ваші відносини давно померли. Ваш партнер вже не відповідає тою взаємністю, як раніше. Це явна ознака того, що все ще близький для вас людина хоче піти. І лише ваша наполегливість і небажання відпускати утримують його поруч. Ви продовжуєте сподіватися і молитися, що все стане як раніше. Ви ігноруєте всі попереджувальні знаки. Але як довго це буде тривати?

Якщо хтось не хоче бути з вами, ніщо з того, що ви говорите або робите не утримає партнера поруч надовго. Вистачить просити і сподіватися. Вистачить благаючи її залишитися. Це лише ускладнює життя вам двом. Пора вже відпустити ситуацію і продовжувати жити далі.

4. Люди змінюються, і ви не можете звинувачувати їх у цьому

Людські почуття, думки і навіть сама особистість з часом змінюється. Це природно і відбувається з кожним. Буває, що ці зміни настільки сильно змінюють характер, що ви не бачите в партнері того самого близької людини. Це ж може статися і з вами. Інтереси вже не ті, смаки різняться і навіть ставлення до дрібниць змінилося. Жарти вже не здаються такими смішними. І ви можете продовжувати жити минулим, втішаючи себе приємними моментами, які були колись. Але в глибині душі стає зрозуміло, що все це не те і фарби зблідли.

У такій ситуації ви не повинні нікого звинувачувати. Просто потрібно зрозуміти, що тепер все змінилося і ваші дороги розходяться.

5. Відносини вимагають великих жертв

Ніщо у світі не ідеально, в тому числі і ваші відносини. Іноді вам потрібно йти на компроміс. Навчіться ставити чужі потреби вище власних. Звичайно, на це треба багато часу, але саме такий підхід подарує вам тривалі і незабутні емоції. До досконалості потрібно прагнути.

6. Вчіться прощати

Деякі люди вважають, що вміння прощати – це ознака слабкості. Але це не так. Абсолютно кожна людина допускає помилки, і кожена з них повинен отримати шанс виправитися. Якщо ви будете налаштовані на розрив відразу після найменшої помилки, то не варто навіть думати про серйозні стосунки. Це просто неможливо.

Прощення – це прояв довіри до вашого партнера. Це дасть йому сили не тільки виправитися, але і стати краще. Таким чином, ваші відносини вже досягають більш високого рівня, коли взаємодопомога стає основою для вдосконалення. Це означає, що ви достатня сильні, щоб ігнорувати негативні емоції і завжди дивитеся вперед в будь-якій ситуації. А що може бути краще цього?

7. Не витрачайте час на даремні суперечки

На початку відносин люди схильні більш лояльно ставитися до того, що говорити або робить партнер. Але через деякий час, коли ейфорія проходити, можна досягти точки непорозуміння. У цей період усі сприймається в штики і зберегти відносини стає все складніше. Кожне слово, яке на початку могло здаватися скороминущої жартом, зараз перетворюється у величезний привід для зварювання.

Ви повинні зрозуміти, наскільки було б простіше життя, якщо б люди просто пропускали подібні дрібні непорозуміння. Таким чином, все стає легким і зрозумілим, а почуття не згасають. Не потрібно витрачати час на безглузді суперечки. Часом, досить навчитися заглушати власне його. Замість цього, краще просто промовчати і подарувати коханій людині прості, але такі важливі обійми.

8. Не варто чекати, що чоловік зміниться так, як вам того хочеться

Любіть свого партнера за те, що він є, а не за те, що ви можете змінити в ньому. Кожна людина унікальна і має свій власний набір недоліків і достоїнств. Тому, якщо ви відчуваєте, що ніколи не зможете прийняти ці якості, це не його вина. Вся проблема у вас самих. Точніше, у вашому сприйнятті і поглядах на життя.

9. Відпускайте непотрібних людей

Є такий тип людей, який лише виснажує вас, ніби забирає весь позитив. Вони можуть бути грубими, надмірно гучними або просто некомфортними. Гірше того, деякі можуть опуститься до зради і відкритого хамства. Навіщо витрачати на них час? Краще бути щасливим і не переживати всього цього, адже такі люди не зміняться. Не треба втішати себе думкою, що ви зможете змінити їх поведінку. Просто викресліть таких людей зі свого життя і продовжуйте йти вперед. Це не так складно, як здається.

10. Цінуйте людей, які ніколи не покидали вас

Не забувайте говорити близькій людині, як сильно його любите. Неважливо скільки ви разом: рік, два або десять років. Цей чоловік дарує вам щастя, а значить він заслуговує хоча б цих слів. Якщо ця людина ніколи не покидала вас у важку хвилину, завжди підтримувала в будь-яких ситуаціях, то за це варто боротися. Такі почуття потрібно цінувати. І не треба боятися говорити про це вголос!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України