Авторські статтіЗдоров'я

10 вагомих причин відмовитися від алкоголю

Перший час вам може здаватися, що життя без спиртного — це не такий вже і складний вибір. Але насправді, коли ви остаточно вирішите від нього відмовитися, то відразу ж зрозумієте всю складність даної проблеми.

Відмовитися від спиртного означає піти від минулого свого життя. Це також означає і те, що ви більше не повинні піддаватися тиску з боку однолітків і вчитися тому, як правильно пити тій чі інший спиртний напій.

Існує певний синдром FOMO, коли ви вирішуєте покласти пляшку і забрати здорові звички.

Пройшли ті заповітні ночі з танцями на столах, коли ві всіх пригощали випивкою, а після йшли додому в одному черевику і з парою синців.

Альтернатива вашої розбещеності — це тверезі ночі, хороше розклад сну і нові заходи, не пов’язані з баром.

Незважаючи на ті, що життя без спиртного для багатьох виявляється складним вибором, вона є більш повноцінним. Постійно випившій людині складно зрозуміти, яка кількість тимчасового відрізка він витрачає дарма. А скільки приємних спогадів він упускає. Зрештою, скільки грошей він витрачає, поки не вирішиться проміняти цей п’яний занавіс на світло тверезості. Життя без спиртного — зовсім інше.

1. Ви будете пам”ятати свої враження

Коли ви, нарешті, кинете шкідливі звички, то без особливої праці згадайте всі ті, що відбувалося з вами увечері минулого дня. Поза всяких сумнівів, у вас були галасливі посиденьки з приятелями, але це далеко не сама важлива частина вашого життя. Ви не зможете подорослішати, якщо практично щодня будете проводити час у нічних закладах. Зате тепер ви можете зберегти у своїй пам’яті найбільш яскраві спогади.

2. У вас не буде похмільного синдрому

Якщо у вас вранці відсутній похмільний синдром, то зовсім нема чого присвячувати цілий день того, щоб приводити себе в адекватний стан. Вам не потрібно йти на жертви і витрачати свій дорогоцінний час. Тепер ви можете спокійно залишати своє житло і просто насолоджуватися життям. Погодьтеся, що ми не такі молоді й безтурботні, щоб марно витрачати свій час на галасливі посиденьки і похмілля. Адже в житті завжди є щось більш цінне.

3. Ви не будете викидати гроші даремно

Більша частина молодих людей починають свій кар’єрний ріст ще в студентські роки. У зв’язку з цим вони не мають зайвих коштів на посиденьки в барах і дорогі спиртні напої. Найкращим способом зберегти свої власні заощадження на оплату навчання в інституті, а також заплатити за оренду житла та інші не менш важливі речі. Якщо ви вирішите припинити посиденьки з приятелями в компанії алкоголю, то зможете помітити, що зуміли заощадити чималу кількість коштів. Дані спостереження є черговим приводом до того, щоб відмовитися від згубної звички.

4. Ваші проблеми — реальні проблеми

Ваші сльози нарешті стануть дійсно справжніми. Повна відсутність спиртного, яке в свою чергу робить ваші емоції в сотні разів драматичніше, ніж вони такими є насправді. Тепер ви в змозі самостійно відчути різницю таких справжніх і вигаданих почуттів, як почуття тривоги і інше. Замість того щоб постійно жаліти себе, сидячи в калюжі сліз під дією спиртних напоїв, ви зумієте знайти правильний вихід для вирішення власних труднощів.

5. Ваша імунна система зміцніє

Згідно з результатами численних досліджень, систематичне вживання спиртного призводить до ослабленою імунною системою. Згадайте, напевно з вами таке було: коли після гучної вечірки ваш організм хворів, і вам довго не вдавалося поправитися. А причиною того алкоголь. Він наче змиває захист вашого організму, що знаходиться в області ротової порожнини і стравоходу. В кінцевому підсумку різні віруси і шкідливі бактерії миттєво потрапляють у ваш і без того послаблень організм. Відмовившись від спиртного, ви можете відчути себе краще.

6. Ви не будете втрачати друзів в результаті своєї п’яної поведінки

З причини алкогольного сп’яніння ви робите багато неправильних вчинків, про які на наступний день будете сильно шкодувати. Після відмови від алкоголю ваші дії будуть тверезими, а значити зваженими і поміркованими. Ви зможете налагодити стосунки з тими, з ким вони були натягнутими. Але для цього вам доведеться попросити прощення за скоєне.

7. Ви дізнаєтеся, як відпочивати, залишаючись тверезим

Важким уроком вашого життя, який вам ще належить засвоїти, стані вміння відпочивати в компанії друзів без вживання спиртних напоїв. З цієї хвилини вам не потрібні міцні напої, щоб відчувати себе впевнено. Вам варто зрозуміти, що незалежно від того, куди ви попрямували з друзями, пити при цьому зовсім не обов’язково. Не варто піддаватися на вмовляння. Вчіться насолоджуватися приємним проведенням часу без спиртного.

8. Ви зрозумієте, чи подобаються вам ваші друзі

Тих друзів, що не можуть розділити ваше рішення відмовитися від спиртного, важко назвати справжніми друзями. З боку все здається таким безтурботним веселощами після прийняття спиртного. Відпочиваючи в компанії друзів без алкоголю, вам вдасться побачити їх з дещо іншої для себе сторони. А головне, ви зумієте зрозуміти: справді вони позитивні, якими ви їх бачили раніше.

9. Визможете знайте гармонію з самим собою

Відмовившись від спиртного, ви перейдете на новий рівень самопізнання. Розуміння своєї сутності є головним у житті. Для цього слід вчитися і приділяти година самопізнання, при цьому всіляко виключаючи алкоголь. Зрозуміти власні потреби – це завжди цікаво.

10. Ви будете мати свіжий вигляд

Вчені довели, що дія спиртного має негативний вплив на печінку людини. До того ж саме печінка відповідальна за функцію по виведенню шкідливих токсичних речовин з організму. Під дією спиртного спостерігається зневоднення шкірних покривів. В кінцевому результаті людина виглядає значно старше своїх років

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України