Моторошні та одинокі місця нашої планети у фотографіях

Коли опиняєшся там, де тобі бути не треба, то відразу це розумієш. По спині йдуть мурашки, волосся стає дибки і постійно відчуваєш, що ось-ось має щось статися. Страшні, моторошні та криповые місця так популярні саме завдяки цьому різкого припливу адреналіну. Перед вами 10 таких місць, піти в які вас доведеться вмовляти довго.

1. Метро Цинциннаті, Огайо, США

На початку XX століття Цинциннаті був одним з найбагатших і швидко розвиваються міст США в центрі країни, йому, відповідно, була потрібна більш розвинена система громадського транспорту. Влада вирішила витратити $12 млн на будівництво метро, але фінансування закінчилося, коли було витрачено $6 млн. Таким чином, проект так і не завершили, а під містом розкинулися тунелі та підземні шляхи, по яких так і не пройшли поїзда.

2. Хатина Скотта, Антарктида

Роберт Скотт та його експедиція вирушили до Південного полюсу. Взимку 1911 року вони залишили безпечне укриття – їм належало пройти 1287 км. Однак коли вони дісталися до місця, то виявили, що інша експедиція випередила їх майже на місяць. У повному відчаї вони вирушили назад, але так і не повернулися. Вони всі замерзли в снігах, а про хатину забули. Вона була зарита в снігах на 40 років, поки експедиція США не вирішила знайти її. Коли хатину розкрили, то виявили, що все внутрішнє оздоблення ідеально збереглося із-за сильних морозів.

3. Вуду базар в Ломі, Того (Західна Африка)

Вуду – справжня релігія, яку практикують представники різних культур по всьому світу. А в Того, країні, яка знаходиться в Західній Африці, вона взагалі превалює. Тут ви зможете знайте найбільший базар вуду в світі, де продаються різні атрибути цієї релігії. Тут є все, що необхідно для ритуалів.

4. Лагуна Трук, Нова Гвінея

На північ від берегів Нової Гвінеї розкинулося найбільше в світі підводне кладовище військової техніки. У лютому 1944 року ВМФ США провів атаку проти Імператорської армії Японії. Це була одна з найбільш жорстоких битв в Тихому океані: затонули тисячі солдатів, зброя і військова техніка. Там вони й залишилися недоторканими на наступні 70 років.

5. Могила затонулих черепів, Швеція

Коли вчені проводили розкопки в осушеній чаші озера в Мутале, Швеція, вони виявили те, чого ніхто не очікував: величезне приміщення, запечатане камінням. Всередині були знайдені кістки тварин, кам’ яні знаряддя і 10 людських черепів віком 8000 років, які належали різним людям: від дітей до старих. Один череп відрізнявся від інших: при більш ретельному дослідженні з’ясувалося, що в його черепну коробку вставили фрагменти іншого людського черепа.

6. Печери-гробниці Кабайян, Філіппіни

Філіппінські дроворуби вирубували ліс на горі, коли натрапили на систему печер. У чоловіків отвисли щелепи, коли вони, увійшовши, виявили там сотні черепів і кісток. Там же вони знайшли великі труни, за формою нагадують шкаралупу волоського горіха, в яких лежали муміфіковані тіла ібалоїв – місцевих аборигенів.

7. Муйнак, Узбекистан

У Муйнакі ви виявите кілька дюжин кораблів, що стояти посеред величезної пустелі. Колись Муйнак був популярними портовим містом, але з плином часу 4-е за величиною озеро в світі висохло, залишивши після себе сталеві останки кораблів.

8. Юкатан, пекло Майя

Майя вірили, що пекло – це цілком конкретно місце, розташоване в системі печер під ними. Вчені почали вивчати ці глибокі підземні печери і знайшли шляхи, що ведуть у підземні храми і зали. Усі вони приводили до гігантського виступу і глибокої темної водяної безодні. Також в цих печерах можна було знайти статуї, мощі і людські останки.

9. Чорнобильський парк атракціонів, Україна

Як відомо, після відомої аварії на атомній електростанції Чорнобиль перетворився на місто-привид. Парк був побудований під час економічного підйому міста і незабаром повинен був бути відкритий. Однак 26 квітня, за 5 днів до передбачуваного відкриття, сталося те, що сталося – світ потрясла найбільша атомна аварія в історії.

10. Московське Метро-2, Росія

Вважається, що Метро-2 – підземна транспортна споруда, що веде до засекречених будівель і підземних бункерів. Ймовірно вона вело до секретних аеропортів. Загалом, на Метро-2 можна доїхати туди, куди не ходити звичайне метро. Основне метро сягає глибини 84 м, в той час як Метро-2 – 183 м. Місце було закинуте і тепер оповите легендами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh