Авторські статтіФотогалерея

Моторошні та одинокі місця нашої планети у фотографіях

Коли опиняєшся там, де тобі бути не треба, то відразу це розумієш. По спині йдуть мурашки, волосся стає дибки і постійно відчуваєш, що ось-ось має щось статися. Страшні, моторошні та криповые місця так популярні саме завдяки цьому різкого припливу адреналіну. Перед вами 10 таких місць, піти в які вас доведеться вмовляти довго.

1. Метро Цинциннаті, Огайо, США

На початку XX століття Цинциннаті був одним з найбагатших і швидко розвиваються міст США в центрі країни, йому, відповідно, була потрібна більш розвинена система громадського транспорту. Влада вирішила витратити $12 млн на будівництво метро, але фінансування закінчилося, коли було витрачено $6 млн. Таким чином, проект так і не завершили, а під містом розкинулися тунелі та підземні шляхи, по яких так і не пройшли поїзда.

2. Хатина Скотта, Антарктида

Роберт Скотт та його експедиція вирушили до Південного полюсу. Взимку 1911 року вони залишили безпечне укриття – їм належало пройти 1287 км. Однак коли вони дісталися до місця, то виявили, що інша експедиція випередила їх майже на місяць. У повному відчаї вони вирушили назад, але так і не повернулися. Вони всі замерзли в снігах, а про хатину забули. Вона була зарита в снігах на 40 років, поки експедиція США не вирішила знайти її. Коли хатину розкрили, то виявили, що все внутрішнє оздоблення ідеально збереглося із-за сильних морозів.

3. Вуду базар в Ломі, Того (Західна Африка)

Вуду – справжня релігія, яку практикують представники різних культур по всьому світу. А в Того, країні, яка знаходиться в Західній Африці, вона взагалі превалює. Тут ви зможете знайте найбільший базар вуду в світі, де продаються різні атрибути цієї релігії. Тут є все, що необхідно для ритуалів.

4. Лагуна Трук, Нова Гвінея

На північ від берегів Нової Гвінеї розкинулося найбільше в світі підводне кладовище військової техніки. У лютому 1944 року ВМФ США провів атаку проти Імператорської армії Японії. Це була одна з найбільш жорстоких битв в Тихому океані: затонули тисячі солдатів, зброя і військова техніка. Там вони й залишилися недоторканими на наступні 70 років.

5. Могила затонулих черепів, Швеція

Коли вчені проводили розкопки в осушеній чаші озера в Мутале, Швеція, вони виявили те, чого ніхто не очікував: величезне приміщення, запечатане камінням. Всередині були знайдені кістки тварин, кам’ яні знаряддя і 10 людських черепів віком 8000 років, які належали різним людям: від дітей до старих. Один череп відрізнявся від інших: при більш ретельному дослідженні з’ясувалося, що в його черепну коробку вставили фрагменти іншого людського черепа.

6. Печери-гробниці Кабайян, Філіппіни

Філіппінські дроворуби вирубували ліс на горі, коли натрапили на систему печер. У чоловіків отвисли щелепи, коли вони, увійшовши, виявили там сотні черепів і кісток. Там же вони знайшли великі труни, за формою нагадують шкаралупу волоського горіха, в яких лежали муміфіковані тіла ібалоїв – місцевих аборигенів.

7. Муйнак, Узбекистан

У Муйнакі ви виявите кілька дюжин кораблів, що стояти посеред величезної пустелі. Колись Муйнак був популярними портовим містом, але з плином часу 4-е за величиною озеро в світі висохло, залишивши після себе сталеві останки кораблів.

8. Юкатан, пекло Майя

Майя вірили, що пекло – це цілком конкретно місце, розташоване в системі печер під ними. Вчені почали вивчати ці глибокі підземні печери і знайшли шляхи, що ведуть у підземні храми і зали. Усі вони приводили до гігантського виступу і глибокої темної водяної безодні. Також в цих печерах можна було знайти статуї, мощі і людські останки.

9. Чорнобильський парк атракціонів, Україна

Як відомо, після відомої аварії на атомній електростанції Чорнобиль перетворився на місто-привид. Парк був побудований під час економічного підйому міста і незабаром повинен був бути відкритий. Однак 26 квітня, за 5 днів до передбачуваного відкриття, сталося те, що сталося – світ потрясла найбільша атомна аварія в історії.

10. Московське Метро-2, Росія

Вважається, що Метро-2 – підземна транспортна споруда, що веде до засекречених будівель і підземних бункерів. Ймовірно вона вело до секретних аеропортів. Загалом, на Метро-2 можна доїхати туди, куди не ходити звичайне метро. Основне метро сягає глибини 84 м, в той час як Метро-2 – 183 м. Місце було закинуте і тепер оповите легендами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України