Авторські статтіФотогалерея

10 самих аномальних місць на нашій планеті. Фото

10 самых аномальных мест на нашей планете

Світ не перестає нас дивувати. Кожен куточок Землі має щось неймовірне, що змушує вірити в чудеса навіть найзапекліших скептиків.

Голос українською зібрав 10 таких місць, де містика відчувається шкірою.

Магнітні пагорби, Індія

10 самых аномальных мест на нашей планете

Якщо припаркувати автомобіль біля підніжжя пагорба і поставити на нейтральну передачу, машина почне котитися назад в гору (на підйом). Створюється враження, що її вгору тягне якась невидима сила. Однозначного пояснення цього явища не існує. Деякі вважають, що це — ілюзія, створена гравітаційним пагорбом.

Дольмени (Рокнія, Корея, Китай, Індія, Ізраїль, Скандинавія, Росія)

10 самых аномальных мест на нашей планете

Найдавніші величезні пласкі кам’яні плити у формі букви П були виявлені в самих різних куточках нашої планети. Археологи вважають, що колись вони були похоронними камерами древніх жерців. Біля дольмени змінюється хід годин, дивно поводяться стрілки приладів.

Водоспад вічного вогню, США

10 самых аномальных мест на нашей планете

Незвичайний водоспад, який створила сама природа. Феномен явища пояснюється тим, що в цьому місці існують невеликі гірські розломи, через які просочується природний газ. Іноді «вічний вогонь» затухає, але туристи запалюють його знову. Існує повір’я — того, хто «оживить» вогонь, буде супроводжувати удача.

Замок Франгокастелло, Греція

10 самых аномальных мест на нашей планете

На острові Крит спостерігається єдиний задокументований хрономираж на Землі. Щороку в кінці травня тіні людей, пішки або на конях, зі зброєю, рухаються від церкви Святого Харлампія до фортеці Франгокастелло. Явище спостерігається рано вранці при спокійному морі та високою атмосферної вологості. Триває воно зазвичай близько 10 хвилин. Німецькі солдати, які під час війни окупували тутешні території, мало не втратили розум від страху і відкрили вогонь по міражу.

Чеські катакомби, Чехія

10 самых аномальных мест на нашей планете

У 1996 році вчені зафіксували звуки органу, про яких йдеться в легендах. Підземний хід знаходиться на глибині 10 метрів, біля нього немає жодного приміщення, в якому могли б розміститися цей музичний інструмент, також очевидців обстежили психологи на ознаки масових галюцинацій. Але головною сенсацією стало існування «сходів, що світяться». Проби матеріалу показали, що фосфору в ній немає. Сходи на перший погляд нічим не виділяється, але з часом вона починає випромінювати містичний червонувато-оранжеве світло.

Кам’яний ліс, Китай

10 самых аномальных мест на нашей планете

Перше чудо Піднебесної. Кам’яний ліс утворився понад 200 млн років тому. Раніше на цьому місці розташовувалося море, в якому осідали товсті шарі вапняку. Альо в результаті тектонічних рухів камені вийшли на поверхню. У підземній частині кам’яного лісу розташована печера Квіфенг, в якій відбуваються справжні дива — з серпня по листопад підземна річка кожні 30 хвилин утворює вихор, який триває всього кілька хвилин і потім швидко зникає.

Річка п’яти кольорів, Колумбія

10 самых аномальных мест на нашей планете

Більшу частину року річка виглядає точно так само, як і будь-яка інша, але влітку вона перетворюється в різнобарвний килим. Червоні, рожеві, сині, зелені та жовті кольори, які прикрашають річку, створюються унікальними видами водоростей. Згідно легендам, під «сходами» водоспадів ховаються скарби моханів (водяних).

Кривавий водоспад, Антрактида

10 самых аномальных мест на нашей планете

Криваво-червоний водоспад, який не замерзає навіть при -10 °C. Льодовик вважається найхолоднішим з тих, в яких тече рідка вода. Група вчених з Гарвардського університету змогла довести, що це озеро заселене мікроорганізмами, які є причиною виникнення такого неймовірного явища природи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України