Життя

10 промов, які ваш чоловік потай чекає від вас і ваших відносин

Якщо ви хочете зміцнити ваші відносини і стати ближче до свого чоловіка – вам потрібно спробувати відповідати його очікуванням, навіть якщо він не зізнається яким саме.

Очікування є у всіх і цілком нормально, що вступаючи в нові відносини, у вас з’єднання є певні очікування від свого нового партнера. Проблеми можуть виникнути, якщо ви не будете ділитися зі своїм партнером своїми очікуваннями або вони у вас будуть надто завищені. У такій ситуації, краще всього буде поговорити з вашою другою половинкою відверто і чітко висловити свою позицію.

Чоловіки зазвичай більш замкнуті, ніж жінки, коли справа стосується їхніх потреб та очікувань від відносин. Так відбувається тому, що більшість чоловіків вважає за краще тримати в собі свої думки і почуття, щоб не здатися слабкими. Для дівчат це може виявитися проблемою, так як їм доводиться вгадувати, чого ж саме їхні чоловіки від них чекають, а це може бути досить непросто.

Не переживайте, ця стаття допоможе вам в цьому розібратися. Якщо ваш чоловік не хоче зізнаватися, зовсім не означає, що ви повинні залишатися в невіданні. Якщо ви хочете зміцнити ваші відносини і стати ближче до свого чоловіка – вам потрібно спробувати відповідати його очікуванням, навіть якщо він не зізнається яким саме. Пам ” ятайте: у будь-якому випадку, ваші старання не залишаться для нього непоміченими.

Представляємо вашій увазі 10 речей, які чоловіки таємно чекають від своїх відносин.

1. Він хоче, щоб ви його ревнували, але не контролювали

Будь-якому чоловікові подобається, коли його ревнують, адже тоді він розуміє, що його люблять і боятися втратити. Однак, не варто перегинати палицю і починати його контролювати, обмежувати і доходити до параної — вашого чоловіка це тільки відштовхне.

2. Він чекає вашої підтримки

Іноді у вашого чоловіка можуть виникати божевільні плани і цілком природно, що він буде чекати вашої підтримки. В окремих випадках, йому знадобиться ваша допомога у складанні плану дій або навіть у виборі напрямку, в якому варто рухатися.

3. Він хоче, щоб ви в ньому потребу

Ваш чоловік ніколи в цьому не зізнається, але йому дуже хочеться, щоб в ньому потребу. Навіть якщо ви вважаєте, що зможете впоратися самі, просіть його про допомогу годину від годині. Він відразу ж відчує свою значущість і цінність у вашому житті.

4. Він чекає, що ви зрозумієте і підтримаєте його, якщо він зробить помилку

Він знає, що не ідеальний і сподівається, що ви не станете вказувати йому на його недоліки, якщо він помиляється.

5. Він сподівається, що ви зрозумієте його небажання виставляти свої почуття напоказ

Він не збирається ділитися з вами щодо своїх почуттів, але все одне буде сподіватися, що ви зрозумієте і терпляче почекаєте, поки він не буде готовий вам відкритися.

6. Він чекає, що ви обіймете або поцілуєте його щоб підняти йому настрій

Хоч вони в цьому ніколи не зізнаються, але для чоловіків дуже важлива фізична близькість. Ви самі, найімовірніше, не усвідомлюєте, як на вашого чоловіка можуть вплинути ваші поцілунки і обійми. Іноді однієї вашої посмішки достатня, щоб підняти йому настрій після важкого дня.

7. Він хоче, щоб ви іноді брали контроль над вашими відносинами у свої руки

Йому не хочеться завжди бути голо, і він чекає, що іноді ви будете приймати рішення і керувати вашими відносинами.

8. Він чекає, що ви з розумінням поставитеся, якщо він не зможе відповідати на кожне ваше повідомлення

Він не винен відповідати на кожне ваше повідомлення. Ваш чоловік прекрасно розуміє, що ви хочете постійно перебувати з ним на зв’язку і сам він хоче спілкуватися з вами так часто, наскільки це можливо. Він просто не може постійно бути зайнятим тільки тім, що писати і відправляти вам повідомлення.

9. Він хоче, щоб ви іноді платили за себе

Якщо у вас є робота і ви заробляєте гроші — годину від годині менеджер самі заплатити за ваш вечеря. Він ніколи в цьому не зізнається, але вашому чоловікові буде набагато легше у фінансовому плані, якщо ви будете іноді розділяти ваші витрати.

10. Він очікує, що ви з розумінням поставитеся до того, що йому потрібно іноді побути одному

Якщо йому потрібно трохи особистого простору або він хоче побути один – це зовсім не означає, що він вас розлюбив. Деяким людям потрібно іноді проводити трохи часу наодинці з самими собою, щоб розібратися в собі, і в цьому немає нічого поганого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України