Життя

10 речей, які чоловік буде казати, якщо дійсно любить

Потрібно звертати увагу на їхні вчинки, а не слова.

10 вещей, которые мужчина будет делать, если действительно любит

Чоловіки по-різному ведуть себе, залежно від своїх почуттів до жінки. Але що найголовніше: потрібно звертати увагу на їхні вчинки, а не слова. Вони говорять набагато голосніше слів і зізнань, особливо якщо це:

1. Він посміхається, коли думає про вас.

Звичайно, хотілося б, щоб кожна жінка могла бачити, коли її чоловік думає про неї. Іноді ви дивитеся на чоловіка і розумієте, що його посмішка — про вас. Це такий ніжний момент, який на несвідомому рівні говорить про його почуття.

2. Він розповідає про вас своїй мамі.

Коли він хоче купити вам ідеальний подарунок, або зробити пропозицію, хто може найкраще порадити? Звичайно, його мама. Чи ваша. У будь-якому випадку, це явно показник його небайдужості.

3. Він балує вас.

Люблячий чоловік хоче подарувати вам цілий світ. Він може цього не говорити, але його маленькі вчинки говорять про це. Він завжди перевіряє, чи добре ви пристебнуті в машині, чи не минув термін придатності вашого йогурту. Він може балувати вас подарунками і піклуватися про вас, немов ви найдорожче, що у нього є.

4. Він любить приємні спогади.

Він може згадувати, як ви познайомилися, або куди ви разом їздили. Це говорить про його романтику, про те, що ці моменти з вами для нього цінні.

5. Він забуває своє минуле.

Напевно він з кимось зустрічався до вас, але якщо він дійсно зміг це відпустити і забути, то це показує, що зараз він повністю відданий вам і вашим відносинам.

6. Він хоче відчувати вас поруч.

Він бере вас за руку при кожному зручному випадку, він грає з вашими волоссям, він показує свою турботу і хоче, щоб ви були поруч.

7. Він дозволяє вам вибирати йому одяг.

Він довіряє вам і хоче вам подобатися. Це вірна ознака справжніх почуттів.

8. Він дає вам поради.

Так, це його любов. Ви йому байдужі, і він хоче, щоб було як краще. Він може відкрито з вами поговорити і висловити свою думку. Якщо він хоче вам допомогти, — це вищий прояв його небайдужості.

9. Він захищає вас.

Він буде берегти свій скарб, якщо воно для нього цінне. Ви — його скарб.

10. Він пишається називати вас своєю дівчиною.

Він розповідає про вас друзям, щоб як можна більше людей бачили, що ви разом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України