Життя

10 принципів, яким повинна слідувати самотня дівчина

Дівчата, годі нити про ваші проблеми з чоловіками. Я втомилася чути про те, як погано бути самотньою.

В минулому році я занадто багато уваги приділяла хлопцям. І я вивчила один особливо важливий урок: ніколи не переслідуйте мету — знайти чоловіка!

Переслідування такої мети закінчується стражданням і розбитим серцем.

Коли ми самотні і не женемося за чоловіками», багато хто з нас схильні зосередитися на всіх мінусах самотності. Ну, а як же щодо позитивного боку? Я про ті, що ви можете робити все, що захочете і коли захочете? Пам’ятаєте про це?

Солодке відчуття свободи.

Отже, перед вами ті принципи, яких необхідно дотримуватися натомість нав’язувати язливої ідеї пошуку підходящого партнера.

Адже саме ці принципи здатні гарантувати вам щастя:

1. Тіло, про яке ви так мріяли

Ваше тіло працює на вас. Мені подобається займатися гімнастичними вправами тому що це реальний прогрес, який ви можете бачити. Крім того, ви можете опублікувати фотографію свого класного тіла в Instagram і той хлопець, яким ви так цікавилися, буде шкодувати про те, що пропустив вас.

2. Шоколад

І свіжоспечені печиво, морозиво, сіре пісочне тісто, бельгійські вафлі і французький тост. Бо самотня дівчина винна насолоджуватися всім, що її оточує і не відмовляти собі в задоволенні. В іншому випадку, в чому сенс життя?

3. Подорожі

Чи є у вас на прикметі таке місце, куди б ви хотіли поїхати з тих пір, як ви були маленькою дівчинкою? Заощаджуйте трохи грошей, забронюйте поїздку і зробіть це. Ніяких відмовок. Найцікавіша частина — це навіть не пункт призначення. Це факт того, що ви будете подорожувати самостійно і не буде нікого, хто б міг прив’язана зв’язати вас до себе.

4. Надійний пристрій для задоволення своїх бажань

Таке, що не відключиться на самому цікавому місці. Повірте, в житті вам дійсно потрібні лише дві речі: пристрій з батареєю і ваша рука. Решта просто розкіш. Не соромтеся, зв’яжіться зі своїм поганим «Я» 😉

5. Читання

Пориньте у світ захоплюючих історій. Ніколи не втрачайте можливість прочитати хорошу книгу!

6. Ранковий ритуал

Найуспішніші люди — ранні пташки. Вони приписують велику частину свого щастя до раннім ранковим підйомах і медитації, зайняти йогою і інше. Вони не перевіряють свої телефони або соціальні мережі. Входите в контакт з самим собою з моменту свого пробудження, і переконайтеся в чому різниця.

7. Розпродаж

Ніщо не зігріває моє серце більше, ніж хороша розпродаж. Частіше радуйте себе шопінгом.

8. Міцне здоров’я

Чи означає це фізичне або психічне здоров’я? Бути самотнім — не привід відмовлятися від себе. Якщо ви відчуваєте себе погано, зосередьтеся на своєму фізичному здоров’ю ї. Якщо ви перебуваєте в стані емоційного спаду, зосередьтеся на своєму психічному здоров’ю ї (я б рекомендувала вам терапевта і дійсно хороших друзів).

9. Відмінна чашка кави

Щоранку я залишаю свою квартиру і лечу прямо в кав’ярню Starbucks, щоб замовити свій традиційний холодний з карамеллю кави. Я буквально не можу почати свій день або говорити з ким-небудь, перш ніж не зайду в кав’ярню. Це ті, що я з нетерпінням чекаю з самого ранку, незважаючи на те, що це така маленька річ. Але ті, що нас радує, ми знаходимо в різних приємних дрібницях.

Не починайте свій день, поки не відчуєте смак справжньої кави. Ви цілком заслуговуєте цього.

10. Ваші мрії

Завжди пам ” ятайте ті, що ваші мрії на першому місці. Ві перш за все. А як щодо любовних історій? Це може почекати.

10 Things Single Girls Should Chase Instead Of Men

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України