Право

10 посилок з військовими виробами затримали київські митники

Київські митники завадили незаконному пересиланню за кордон у міжнародних поштових відправленнях 2,5 тисяч товарів військового призначення, які використовуються у  сцинтиляційних лічильниках, електронному обладнанні, для виявлення, розпізнавання та спостереження цілей в умовах пониженої освітленості, для летальних апаратів тощо.

Справжній вміст десяти посилок, які прямували зі Львова, Вінниці, Запоріжжя та Ужгорода до Чехії, Німеччини, Казахстану, Угорщини, Італії та США, не було задекларовано.

Митники, замість дозволених для пересилання поштою товарів, виявили в посилках товари військового призначення – лампові панелі, вакуумні радіолампи, транзистори, індикатори напруги, тиратрони тліючого розряду, електропроменеві трубки, індикатори тліючого розряду а також інтелектуальний тепловізійний бінокль та механічний авіагодинник.

Як відомо, фізичні особи не можуть бути власниками товарів військового призначеннями. А юридичним особам дозволено переміщувати за кордон такі товари лише за наявності дозволів Державної служби експортного контролю, яких митникам надано не було.

Київською митницею складено 10 протоколів про порушення митних правил стосовно громадян України за виявленими фактами незаконного пересилання товарів військового призначення.

Загалом вилучено майже дві з половиною тисячі одиниць товарів військового призначення.

Це вже не перший десяток подібних порушень митних правил, зафіксованих київськими митниками під час контролю міжнародних поштових відправлень. І хоча виявлені предмети переважно виготовлені ще при СРСР, їх призначення залишається незмінним – товари військового призначення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України