Авторські статтіФотогалерея

Фотографії найжахливіших місць на Землі, відвідати які наважиться не кожен

Якщо ви шукаєте адреналіну, то обов’язково захочете відвідати ці 10 місць, наповнені містикою і духом смерті. Ваші волосся стане дибки вже при прочитанні цієї статті. Гортайте далі, щоб переконатися в цьому!

1. Аокігахара – ліс суїцидників в Японії

Густі непрохідні ліси Аокігахара пролягли у підніжжя гори Фудзі. Хочете знати, чому його називають лісом суїцидників? Все просто – це одне з найпопулярніших місць в світі для тих, хто захотів покінчити з собою. Тіла людей, які прощаються з життям в цьому лісі, практично неможливо знайти.

2. Колодязь Якова, Техас, США

Незважаючи на те, що Колодязь Якова – відмінне місце, щоб розслабитися і відпочити від спеки, він став останнім притулком для відчайдушних дайверів. Це місце вважається одним з найбільш небезпечних для занурення в світі.

3. Мертва зона гори Еверест

При підйомі на гору Еверест досягаєш точки, коли кисню в повітрі стає вкрай мало, і людина не може дихати. З цього моменту починається мертва зона. Не варто згадувати про те, скільки народу так і залишилося лежати на цій висоті: адже спустити тіла вниз вкрай важко і ставити під загрозу життя не однієї людини.

4. Данакільске урочище, Ефіопія

Це місце є одним з найспекотніших на Землі, воно розташоване на 155 м нижче рівня моря, і тут практично не буває дощів. Активні вулкани в цій місцевості дають життя безлічі лавових озер і солончаків.

5. Кричущі ліси Дерінга, Великобританія

Ці ліси, що простяглися від Кента в південно-східній Англії між селами Смарден і Плакли, вважаються самими густонаселеними привидами у всій країні. Які тільки історії не огортають це містичне місце, включаючи викрадення, криваву різанину і кукси.

6. Бездонний Котел Диявола, Міннесота, США

У Міннесоті знаходиться мальовничий і разом з тим моторошний водоспад. Води річки Брюль провалюються в прірву, яка бентежить вчених світу: вони не раз намагалися довести, що у безодні є внутрішнє сполучення з сусідньою озером, підфарбовуючи воду і кидаючи предмети в Котел Диявола, але досліди ні до чого не привели.

7. Води Сен-Круа, Кариби

Води Сен-Круа є домом для найбільшого рифу Карибських островів і для загадкових істот, що мешкають в несподіваній 3-кілометрової ямі на дні океану.

8. Смертельний Національний парк Мадиди, Болівія

Національний парк Мадиди – це практично незаселені в джунглі Болівії. І неспроста тут дуже мало місцевих жителів. Мадиди неймовірно прекрасні – незаймана природа, практично не зачеплена людською присутністю… – і в тієї ж годину дуже небезпечний. Практично все, до чого ви доторкнетеся, буде намагатися вбити вас: від рослин вилазить висип, оводи і мухи відкладають личинки в тілі людини, які залишають цей тимчасовий притулок вже дорослими особинами, а варто задуматися, вас розірвуть на частини дикі звірі.

9. Огидна печера Гомантонг, Малайзія

Це місце не для гидливих. Печера оточена гарячими, вологими тропічними лісами і тому є притулком для нескінченного безлічі кажанів. ІЗ-за величезної кількості посліду цих тварин стіни печери покриті тарганами, щурами, жуками та іншими мерзенними тварюками.

10. Висохле озеро Рейстрек-Плайя в Долині Смерті, США

У цьому місці існує моторошний феномен рухомих каменів: величезні брили, розсіяні по дну висохлого озера, рухаються по ньому, залишаючи за собою довгі сліди. За словами вчених, це відбувається через утворення льоду або скупчення вологості в сезон дощів, яка в поєднані з вітрами дає такий ефект.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.