Фотографії найжахливіших місць на Землі, відвідати які наважиться не кожен

Якщо ви шукаєте адреналіну, то обов’язково захочете відвідати ці 10 місць, наповнені містикою і духом смерті. Ваші волосся стане дибки вже при прочитанні цієї статті. Гортайте далі, щоб переконатися в цьому!

1. Аокігахара – ліс суїцидників в Японії

Густі непрохідні ліси Аокігахара пролягли у підніжжя гори Фудзі. Хочете знати, чому його називають лісом суїцидників? Все просто – це одне з найпопулярніших місць в світі для тих, хто захотів покінчити з собою. Тіла людей, які прощаються з життям в цьому лісі, практично неможливо знайти.

2. Колодязь Якова, Техас, США

Незважаючи на те, що Колодязь Якова – відмінне місце, щоб розслабитися і відпочити від спеки, він став останнім притулком для відчайдушних дайверів. Це місце вважається одним з найбільш небезпечних для занурення в світі.

3. Мертва зона гори Еверест

При підйомі на гору Еверест досягаєш точки, коли кисню в повітрі стає вкрай мало, і людина не може дихати. З цього моменту починається мертва зона. Не варто згадувати про те, скільки народу так і залишилося лежати на цій висоті: адже спустити тіла вниз вкрай важко і ставити під загрозу життя не однієї людини.

4. Данакільске урочище, Ефіопія

Це місце є одним з найспекотніших на Землі, воно розташоване на 155 м нижче рівня моря, і тут практично не буває дощів. Активні вулкани в цій місцевості дають життя безлічі лавових озер і солончаків.

5. Кричущі ліси Дерінга, Великобританія

Ці ліси, що простяглися від Кента в південно-східній Англії між селами Смарден і Плакли, вважаються самими густонаселеними привидами у всій країні. Які тільки історії не огортають це містичне місце, включаючи викрадення, криваву різанину і кукси.

6. Бездонний Котел Диявола, Міннесота, США

У Міннесоті знаходиться мальовничий і разом з тим моторошний водоспад. Води річки Брюль провалюються в прірву, яка бентежить вчених світу: вони не раз намагалися довести, що у безодні є внутрішнє сполучення з сусідньою озером, підфарбовуючи воду і кидаючи предмети в Котел Диявола, але досліди ні до чого не привели.

7. Води Сен-Круа, Кариби

Води Сен-Круа є домом для найбільшого рифу Карибських островів і для загадкових істот, що мешкають в несподіваній 3-кілометрової ямі на дні океану.

8. Смертельний Національний парк Мадиди, Болівія

Національний парк Мадиди – це практично незаселені в джунглі Болівії. І неспроста тут дуже мало місцевих жителів. Мадиди неймовірно прекрасні – незаймана природа, практично не зачеплена людською присутністю… – і в тієї ж годину дуже небезпечний. Практично все, до чого ви доторкнетеся, буде намагатися вбити вас: від рослин вилазить висип, оводи і мухи відкладають личинки в тілі людини, які залишають цей тимчасовий притулок вже дорослими особинами, а варто задуматися, вас розірвуть на частини дикі звірі.

9. Огидна печера Гомантонг, Малайзія

Це місце не для гидливих. Печера оточена гарячими, вологими тропічними лісами і тому є притулком для нескінченного безлічі кажанів. ІЗ-за величезної кількості посліду цих тварин стіни печери покриті тарганами, щурами, жуками та іншими мерзенними тварюками.

10. Висохле озеро Рейстрек-Плайя в Долині Смерті, США

У цьому місці існує моторошний феномен рухомих каменів: величезні брили, розсіяні по дну висохлого озера, рухаються по ньому, залишаючи за собою довгі сліди. За словами вчених, це відбувається через утворення льоду або скупчення вологості в сезон дощів, яка в поєднані з вітрами дає такий ефект.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh