10 мультфільмів про найкращих у світі мам

У цій добірці ми підібрали для вас 10 мультфільмів, мами в яких навчають важливим та потрібним речам, тож пропонуємо подивитися їх разом із малечею та знайти багато цікавого не лише для діток, а й для себе.

ВІДВАЖНА США, 2012 р.

Мама принцеси Меріди, королева Еліонор своїм прикладом демонструє, як важливо не лише дуже сильно любити свою дитину, а й бути готовою прийняти та підтримати будь-яке її рішення. А ще завжди бути поряд та вчасно прийти на допомогу.

ПРИНЦЕСА ТА ЖАБА

США, 2010 р.

Еудора – це приклад мами, яка готова піти на все заради щастя своєї дочки, навіть на невеличкий обман. Пошивши їй плаття принцеси, мама відправляє її на зустріч надзвичайним пригодам, які в результаті, допоможуть їй стати щасливою.

СУПЕРСІМЕЙКА

США, 2014 р.

Назва цього мультфільму говорить сама за себе. Кожен в цій родині має суперздібності, а особливо ними наділена мама Еластика. А як інакше можна пояснити той факт, що навіть знаходячись у декреті, вона встигає не тільки впоратися із домашніми клопотами, а й навіть постійно рятувати світ.

МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ

Франція, 2015 р.

Мама головної героїні цього мультфільму готова на все, аби влаштувати для дочки краще майбутнє: знаходить найкращу школу і навіть влаштовує переїзд, аби дівчинці було зручніше добиратися. А малеча, своєю чергою, намагається в усьому допомагати мамі та гарно навчатися. І все було б круто, аби не незвичний стариган по сусідству…

НІКЧЕМНИЙ Я

США, 2010 р.

А персонаж мами головного героя цього мультфільма радше приклад того, як поводитися не варто. Марлена Грю – яскравий антигерой на її прикладі можна побачити, якою виросте дитина, якщо її ніколи не хвалити, а лише критикувати та ігнорувати всі її захоплення, мрії та бажання.

СВИНКА ПЕПА

Великобританія, 2004 р.

Мультфільм про Свинку Пепу давно став одним з улюблених серед малюків по всьому світі. Серед головних персонажів мультсеріалу звісно ж, не останню роль грає Мама Свинка. Фактично, це образ ідеальної мами – вона завжди знає як знайти вихід із будь-якої ситуації, у неї є відповіді на усі питання своїх дітей, у домі завжди порядок і навіть вистачає часу спекти печиво з шоколадною крихтою.

ДУМКИ НАВИВОРІТ

Франція, 2015 р.

Образ мами з цього мультфільму однозначно буде близьким будь-якій мамі, особливо якщо її дитина переживає певну вікову кризу. Місіс Андерсен навчає мам будувати довірливі стосунки із дітьми та завжди і в усьому підтримувати їх, лише у цьому випадку дитина буде готова відкритися.

СТО ОДИН ДАЛМАТИНЕЦЬ

США, 1961 р.

Незважаючи на свій поважний вік, цей мультфільм люблять і сучасні діти. Історія при пригоди милих далматинців нікого не залишає байдужим. І одним з найцікавіших персонажів цієї історії є Пертрида. Ця мама вирішує по кілька задач одночасно і слідкує за тим, аби її щенята дотримувалися залізної дисципліни. А коли малюки зникають, вона родить усе, щоб знайти і повернути їх. Таку самовідданість ще треба пошукати.

ІСТОРІЯ ІГРАШОК

США, 1995 р.

Хоча весь мультфільм побудований навколо відносин іграшок хлопчика Енді, одним з основних персонажів також є мама хлопчика, місіс Девіс. Її образ навчає вчасно зрозуміти, що діти дорослішають і потребують свободи. І лише мама, яка може відпустити дітей і дати їм зогу самостійно відповідати за свої вчинки, буде щасливою.

ТАРЗАН

США, 1999 р.

Опинившись у незнайомому лісі маленький хлопчик не залишився один – його мамою стала добра та дбайлива мавпа Кала. Вона своїм прикладом демонструє, що чужих дітей не буває і кожен малюк заслуговує на любов підтримку та турботу. Адже для Кали маленький Тарзан точно такий же як і її власті малюки, що ще раз підкреслює безмежність материнського серця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh