Авторські статтіПодорожі

Фотографії міст світу, у які не варто приїжджати туристам

Якщо ви любите подорожувати і хочете відвідати ВСІ міста світу, то не поспішайте будувати наполеонівські плани. Крім мальовничих світових столиць і великих вируючих життям мегаполісів, існують міста, в яких і самим корінним жителям якось не дуже живеться, що вже казати про приїжджих… У них і зовсім може статися культурний (і не тільки) шок, який, ймовірно, геть відіб’є всяке бажання подорожувати в подальшому.

1. Карачі, Пакистан

У цього пакистанського мегаполісу погана слава міста-символу світового тероризму, адже тут регулярно відбуваються різноманітні акції протесту і обов’язково з терористичними актами. Чи варто говорити про те, що тут ви можете майже з 100%-ою ймовірністю зустріти підривника-смертника. Одним словом, якщо вам дороге ваша життя, краще тримаєтеся від Карачі подалі!

2. Янгон, М’янма

Цей далекий і невідомий мегаполіс аж з 7 мільйонами жителів так і вабить все нових і нових туристів. Проте варто бути уважними, адже вуличне пограбування тут – річ цілком буденна, причому навіть для поліції. Також в Янгоні дуже часто бувають урагани. Тому подумайте 300 разів, перш ніж їхати сюди.

3. Дакка, Бангладеш

s746.photobucket.com

Якщо ви хочете опинитися в умовах лютої антисанітарії, підхопивши ж вошей, то ви, зрозуміло, можете приїхати до столиці Бангладеш – місто Дакку. Він буквально стоїть на річці, від і життя тут відповідна, та ще й на майже 7 млн жителів припадає всього кілька десятків готелів. Самі розумієте…

4. Джакарта, Індонезія

Джакарта хоч і вважається найбільшим містом в Індонезії, з екологією і обстановкою в цілому тут не дуже. Враховуючи той факт, що щільність населення в цьому місті висока, а багатоповерхівки відсутні в принципі, можна уявити, в яких умовах живуть люди. Над Джакартою перманентно висить величезна хмара з вихлопних газів, а люди спалюють сміття прямо у себе у дворі.

5. Хошимін, В’єтнам

Концентрація водіїв мотоциклів тут неймовірно висока, тому й крадіжки прямо з мотоциклів мають місце бути у величезних кількостях. У 99% випадків злочини залишаються безкарними, тому якщо вам дорогі ваші заощадження, і ви не хочете залишитися в чужому місті без копійки, від поїздок в Хошімін краще утриматися.

6. Маніла, Філіппіни

Якщо ви нормально переносите спеку (цілий рік тут температура може підніматися до 36°C) і не боїтеся жити в місці, яке з усіх боків оточене діючими вулканами, то спокійно можете сюди приїжджати. Однак пам ятайте, що землетруси і тайфуни трапляються в Манілі регулярно.

7. Каракас, Венесуела

Каракас відомий як місто з одним з найвищих рівнів злочинності на планеті. ІЗ-за нестабільного економічного становища влади міста скоротили витрати на поліцію, внаслідок чого було дано зелене світло злодюжкам, які скоюють свої злочини серед білого дня. Сутички угруповань тут відбуваються регулярно, тому всі заможні люди пересуваються по місту тільки з особистою охороною. А ви готові на такі заходи?

8. Кіто, Еквадор

На перший погляд в столиці Еквадору все начебто добре: яскраві будиночки, чисті і доглянуті вулиці… Проте це тільки перше враження. Насправді місцеві так і норовлять влаштувати якусь підлоту довірливим туристам. Наприклад, вони можуть облити рюкзак пішохода фекаліями і навіть пограбувати . Загалом, залишатися тут надовго ми вам не радимо!

9. Тегеран, Іран

Самі іранці – люди цілком доброзичливі, заковика лише в скрутному політичному становищі в країні. Якщо раптом виникне якийсь конфлікт, турист навряд чи отримає підтримку від посольства, і всі неприємності йому доведеться розгрібати своїми силами. А воно вам треба?

10. Каїр, Єгипет

Через збільшення числа терористичних акцій в Каїрі, відвідувати це місто настійно не рекомендується. Тому відкладіть на потім улюблений Єгипет, ну або баріться тільки на території готелю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України