Життя

10 жорстоких істин про любов до Овна

Овни — фантастичні люди. Вони — найкращі коханці серед усіх знаків Зодіаку і зведуть з розуму будь-якого шанувальника. Але це далеко не всі якості, якими наділені люди-Овни.

10 жестоких истин о любви к Овну

Ми представляємо 10 причин, чому варто любити або не любити Овна – вирішувати вам.

Вони — вогонь.

Овни — вогненяний знак, він приносити багато енергії і ділиться нею зі своїм обранцем. Крім того, вони – душа компанії, тому якщо ви хочете, щоб вечірка вдалася – кличте їх до себе. Але, з іншого боку, вони заводяться з півоберта, тому краще їх не дражнити.

У Овнів величезне его.

Жінці-Овну потрібні люди, які «погладжують» її его, коли вони потребують цього. Тому, якщо ви не вмієте робити компліменти і щиро захоплюватися Овном – навіть не намагайтеся зблизитися з ним.

Вони заповзятливі.

Овни пробували все, ну, майже все. Але якщо їм не подобається те, що вони роблять вперше (або вони в цьому не дуже гарні), вони навряд чи будуть повторювати експеримент знову.

Їм все швидко набридає.

Якщо ви не вспіваєте за Овном в сексі, житті або розмові, ви їм – не пара. Вони ввічливо попрощаються з вами і швидко ретируються.

Овни бачать загальну картину.

Дрібні деталі не цікавлять їх. Вони розмірковують про проекти, ідеї і цілі в широкому сенсі.

Вони агресивні.

Якщо ви встали на їх шляху, ми вам щиро співчуваємо. Овен змете всіх і вся на шляху до досягнення своєї мети.

Вони пристрасно люблять.

Овни закохуються швидко і з ентузіазмом. Коли Овен любить вас, ви це неодмінно відчуєте.

Овни радіють життю у всіх її проявах.

Їх радує все: подорожі, література, театр, цікаві люди, світ, ви.

Вони дуже віддані.

Вони вміють дружити і захищають тих, кого люблять. Тому не варто ображати їх друзів, вони пам”ятають образи все життя і не заспокояться, поки не помстяться. Не ділом, так словом.

Овни наполегливі.

Вони говорять майже все, що хочуть сказати, особливо в колі людей, які добре їх знають. Для них вкрай важко висловити те, як вони себе почувають. Тому краще втрутитися, коли вони готові вибухнути від ввічливості та коректного звернення до того, хто цього не заслуговує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України