Авторські статтіФотогалерея

10 жахливих фактів про нездорове харчування у фотографіях

Чи Знали ви, що нездорове харчування настільки ж шкідливе для вашого здоров’я, як алкоголь і куріння? Якщо ви думаєте, що це твердження неправдиве, радимо вам почитати наш пост і дізнатися 10 жахливих фактів про нездорове харчування, які змусять вас харчуватися правильно.

1. Чому нездорова їжа так популярна?

В популярності нездорової їжі у першу чергу варто звинувачувати телевізор. Було науково доведено, що майже 80% всіх харчових рекламних роликів, які виходять суботнім ранком під час дитячих шоу, є рекламою нездорової їжі.

2. Що трапиться, якщо багато споживати шкідливу їжу?

Дослідження, проведені за кілька останніх десятиліть показали, що надмірне споживання нездорової їжі безпосередньо пов’язане із збільшенням випадків ожиріння, хвороб серця, високого кров’яного тиску і деяких видів раку.

3. Чи задумувалися ви, чому багато марок фастфуду кладуть в упаковки дитячі іграшки?

Вони роблять це для того, щоб з дитинства привчити людину споживати нездорову їжу. Діти — їх цільова аудиторія.

4. Яка нездорова їжа сама популярна у всьому світі?

Звичайно ж, картопля фрі! Порція картоплі фрі з Макдоналдса налічує близько 600 калорій. Вона не допоможе вам втамувати голод, а замість цього зробить вас ще більш голодними.

5. А щодо жуйок?

Ви коли-небудь задумувалися над тим, коли і як гумова жуйка стала настільки популярною?

Історія така. Ще в 1891 році Вільям Ріглі-молодший почав продавати мило в Чикаго. Для збільшення обсягу продажів він роздавав жуйку своїм клієнтам. Коли його жуйка стала хітом, він вирішив почати виробляти і продавати жувальну гумку замість мила.

6. Чи викликає нездорова їжа звикання?

Так! Переважна більшість дослідників і дієтологів сходяться на думці, що жири з нездорової їжі змушують мозок хотіти більше їжі, що, природно, призводить до ожиріння.

7. Ось вам і бургери…

Останні наукові дослідження, проведені в Китаї, довели, що темпи зростання раку молочної залози в країні значно збільшилися за споживання західної нездорової їжі.

8. Вагітні жінки повинні бути ще більш обережними!

Багато досліджень показали, що матері, які їдять нездорову їжу під час вагітності та годування груддю, народжують дітей, схильних до ожиріння протягом усього життя. Їхні діти також схильні до діабету, високого рівня холестерину і високому вмісту жирів у крові.

9. Всякий раз, коли ви хочете з’їсти нездорову їжу, пам ” ятайте..

Найпопулярніший загусник, кукурудзяний декстрин, який використовується в деяких продуктах нездорової їжі, також є клеєм для конвертів і поштових марок.

10. Всіма улюблена Кока-кола

Ви вже напевно сто разів чули, що в одній банці Coca-cola міститься 8/9 об’єму керамічних ложок цукру. Однак ви, ймовірно, не знали, що метал банки на сьогоднішній день є найбільш дорогим з усіх витрачених на виробництво цього напою продуктів.

Підсумуємо…

Ми не закликаємо вас повністю відмовитися від шкідливої їжі. Іноді можна побалувати себе. Але ніколи не забувайте про те, що ми те, що ми їмо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.