Авторські статтіФотогалерея

Історії жителів Північної Кореї у фотографіях

Коли Ерік Лаффорг вперше вирушив до Північної Кореї в 2008 році, там не було мобільних телефонів, і єдиними фото, які люди могли отримати – від офіційних фотографів, які намагалися продати знімки головних пам’яток країни туристам.

Спершу він розглядав полароїдні фото як спосіб передати тьмяні фарби цієї країни, але виявилося, що цей хитромудрий предмет міг стати відмінним способом почати розмову з місцевими жителями і навіть проникнути в таємниці їх життя. І ось, що він від них почув.

1. Близнята

В північнокорейських сирітських притулках можна зустріти багато двійнят і трійнят. Офіційна причина полягає в тому, що батьки не можуть дозволити собі підняти на ноги відразу 2 або 3 дітей. Однак деякі кажуть, що близнюки символізують чарівництво для корейських лідерів, тому у батьків немає ніякої можливості виростити цих дітей самостійно.

2. Дружина північнокорейського дипломата

У Пхеньяні Ерік фотографував дівчат, що працюють в ресторані, коли до нього підійшла власниця закладу і по-англійськи (що дуже рідко для цієї закритої країни) попросила зробити фото і для неї. Виявилося, що вона дружина високопоставленого північнокорейського дипломата. Жінка прожила 2 роки в Нью-Йорку, і вона вважає американців дуже товстими, але приємними людьми.

3. Гід в музеї

Міс Кім була гідом в Музеї війни і говорила на ідеальному французькому. Під час своїх поїздок Ерік зустрівся з нею в 5 разів, і кожен раз вона казала йому, що вивчила французьку в університеті Пхеньяну. Як виявилося пізніше, насправді вона провела дитинство в Алжирі, де її батько працював дипломатом. Проте в цілях пропаганди їй доводилося говорити, що в Північній Кореї можна навчитися добре говорити по-французьки!

4. Північнокорейське весілля

Всі молодята в день свого весілля приходять на пагорб Мансудє в Пхеньяні, щоб віддати данину поваги пам ” ятників Лідерів. Судячи з фото, це не найбільш приємний обов’язок! Тільки подивіться, які вони серйозні. Однак після того, як вони побачили свої обличчя на знімку, то почали посміхатися і сміятися, зовсім забувши про етикет!

5. Недільні барбекю

По неділях жителі Пхеньяна приходять на річку Тедонган, щоб посмажити барбекю або влаштувати пікнік. Всі посміхаються і п’ють Соджу – традиційний алкогольний напій.

6. Квіти для пам ” ятника

Жінки продають квіти на пагорбі Мансуде в Пхеньяні, щоб відвідувачі, включаючи туристів, могли покласти букети на монумент. Квіти вартують 3 євро. Як тільки людина поклав букет, приходити бабуся, яка забирає квіти до монумента і продає їх по-іншому колу!

7. Портрети лідерів

Коли Ерік бував у будинках звичайних людей і питав, де вони хочуть сфотографуватися, то всі як один відповідали: «Біля портретів лідерів». Одного разу фотографу навіть довелося переробляти знімок, так як потрети лідерів опинилися обрізаними. Таке в цій країні неприйнятно.

8. Охорона в метро

Зазвичай охоронці в метро ведуть себе, як роботи, але заради знімка на Полароїд вони стали людьми!

9. Жінка на велосипеді

У Пхеньяні жінкам заборонено кататися на велосипеді, так як це вважається неестетичним. А ось за містом немає іншого способу дістатися від точки А до точки В…

10. Бронзові статуї

Коли Ерік зробив це фото, його гід зажадав викинути знімок, так як він був зроблений зі спини. У Північній Кореї заборонено знімати з цього ракурсу, так як це демонстрація неповаги по відношенню до бронзових героям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України