Життя

10 дивних рис справжнього емпата

Якщо ви емпат, не варто себе недооцінювати. Просто будьте обережні у виборі друзів і тих, хто прагне скористатися вашим даром

 

Якщо ви усвідомили, що є емпатом, не варто хвилюватися, не все так погано! Як тільки ви освоїте прийоми психологічного захисту, вам стане набагато простіше жити в цьому світі, не піддаючись постійним енергетичних атак.

1. Ви переймаєтеся чужою енергією

І ви не можете з цим боротися. Це ключова особливість всіх емпатів. Ви відчуваєте енергію та емоції інших людей, а потім починаєте відчувати ті ж саме. Якщо людина поруч плачі, у вас по щоках течуть сльози. Якщо хтось злитися, ви відчуваєте, як ця злість буквально спалює вашу ауру. У когось поганий настрій або людині страшно? Ви йдете до дна разом з ним, не в силах цьому протистояти!

Звучить знайомо? Але є і хороші новини – як тільки ви усвідомлюєте, що це ненормально, то будете вже на півдорозі до вирішення проблеми. Кому захочеться цілий день відчувати чужі емоції? Це вимотує.

2. Сильна вроджена інтуїція

У вас розвинена інтуїція, але хіба не у всіх так? Насправді немає. Будучи емпатом, ви володієте унікальними навичками, недоступними іншим людям. Вас можна порівняти з ясновидцями, за винятком того, що вони сприймають речі, не «уловлюючи» емоцій.

Емпату, щоб зрозуміти, що відчуває інша людина, досить подивитися на нього. А ще він розуміє хід думок співрозмовника, наче вони є продовженням його власних. Все просто. Емпат знає те, що знає, а його інтуїція працює на повну потужність.

3. Швидка втома від спілкування з людьми

А вісь це може стати проблемою. Перебуваючи в оточенні інших людей, ви настільки звикли віддавати, що почали перейматися чужими емоціями і проблемами і в результаті постійно відчуваєте неймовірну втому. Якщо кожен день з готовністю ділитися своєю енергією з оточуючими, для вас самих її вже не залишиться.

Ви будете страждати від почуття спустошеності, злості і відчуття того, що вас використали. Щось віддавати треба. Але тут важливо не поспішати і перестати так легко розкидатися своєю енергією. Давайте її лише тим, у кого є на це право, начебто ваших близьких.

Приділяйте більше уваги турботі про себе. І поставте себе на перше місце, хоча б ненадовго.

4. Магніт для всіх зломлених

Інші люди можуть відчути вашу відкритість і спробувати зав’язати дружбу. Вони можуть просто підійти до вас в людного місці або на роботі, тому що своїм поглядом ви посилаєте сигнал всесвіту про ті, що готові приділити годину незнайомим людям, вислухати їх і подарувати деяке полегшення.

Це ж добре, хіба ні? Співуче, але тільки до тих пір, поки у вас не закінчаться час і енергія. Коли емпат починає ігнорувати проблеми незнайомих людей, вони тут же перестають до нього тягнутися. Вони більше не відчувають, що ви відкриті і готові підставити їм плече. Ви прийшли у цей світ не для того, щоб займатися зціленням всіх, хто попадеться у вас на шляху (див. пункт 3).

5. Вплив натовпу

Прозвучить дивно, але тільки не для емпата: переповнені людьми кімнати, новини, вулиці і вечірки можуть збити всі ваші органи почуттів з пантелику одночасної бомбардуванням безліччю самих різних послань. Схоже на нічний кошмар, так? Альо з правильною захистом ця енергія буде нейтралізована.

Ви можете відчувати настрій та енергетику проходять повз людей. Агресивний чоловік відчувається як удар струмом або ляпас, а добра душа здається порівняно з ним тихою і спокійною.

6. Важливість місця проживання

Прокляттям деяких емпатів є можливість відчувати всю біль цього світу. Але є й ті, хто просто знають про силу енергії міста або району, в якому вони живуть. Багато емпати облаштовують свій будинок в невеликих містах, де енергія місцевого населення не така сильна.

Будучи емпатом, хіба вам не подобається прогулюватися в тихому місці, де можна відновити своє внутрішнє рівновагу?

7. Висока чутливість

Це факт. Ви не можете спокійно дивитися на біль і страждання живих істот, тому що відразу починаєте страждати разом з ним. Деякі емпати можуть навіть відчути аналогічні фізичні симптоми.

Якщо по телевізору показують надзвичайно жорстокі кадри, ви перемикаєте канал. Коли перед вами розігрується неприємна сцена, зварювання чи над ким знущаються, ви може просто встати і вийти з кімнати, якщо можете допомогти.

Вам не хочеться ні бачити, ні відчувати, що відбувається.

8. Здатність розгледіти брехню

Ви просто знаєте, що вам брешуть. Не знаєте, звідки, але відразу впізнаєте брехня. Хіба люди не бачать, що ви емпат? Кого вони, на їх думку, намагаються обдурити?

Ви миритеся з цим і не говоріть вголос, тому що не завжди можете довести брехню. Але ви знаєте, кому можна вірити, а кому ні. Все просто.

9. Дар емоційного зцілення

Своїм співчуттям і часом, витраченим на те, щоб зрозуміти проблеми інших людей, ві тім самим ладуєте їх. Так, це ваш дар. Дар, тісно пов’язаний з пунктом 4. Ось чому вам так тягнуться люди, спраглі зцілення. Ви дійсно можете допомогти своїм близьким, використовуючи вміння слухати, розуміти і піклуватися. А далеко не кожен на це здатний. Використовуйте цей дар скрізь, де це виправдано.

З часом ви зрозумієте, кого треба вилікувати, а від кого піти. Деякі люди скористаються вашим даром, а потім просто від вас відмовляться. Перш ніж почати когось зцілювати, спочатку визначте, хто ваші справжні друзі. У вас є, що запропонувати світові, усвідомте ж цінність свого дару, тому що він багато чого коштує.

Якщо ви емпат, не варто себе недооцінювати. Просто будьте обережні у виборі друзів і тих, хто прагне скористатися вашим даром.

10. Ігнорування своїх проблем

І останнє – ви справжній експерт у ігноруванні своїх проблем. Ви настільки зайняті зціленням інших, що ніколи не озвучуєте власні життєві проблеми. Ви несете на собі тягар чужих, і своїх проблем. Але коли ви, нарешті, почнете зціленням собі?

Ви усвідомлюєте свою силу і вміння справлятися з труднощами, але пригнічуєте всі свої проблеми на користь допомоги іншим людям. І ви можете навіть не усвідомлювати цього. Але в якийсь момент ви зрозумієте, що зламалися. Всі пригнічені емоції і проблеми повинні рано чи пізно стати об’єднання об’єктом вашої пильної уваги.

Навчитеся вирішувати свої проблеми по мірі їх виникнення. Не варто ховати їх усередині себе заради можливості допомогти оточуючим. Приділіть день або навіть тиждень на ті, щоб розібратися в собі. Так ви не вибухнете і не зламаєтеся в майбутньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України