Життя

10 рис характеру, які миттєво зроблять вас привабливіше для оточуючих

Може здатися, що ці люди володіють якоюсь магією і заводять друзів всюди, де б вони не були. Але на самому справи ви теж можете стати такою людиною!

Може здатися, що ці люди володіють якоюсь магією і заводять друзів всюди, де б вони не були. Але на самому справи ви теж можете стати такою людиною! Комунікативні навички, як і будь-які інші, цілком можливо розвинути. Приклавши трохи зусиль, ви зможете стати душею компанії, а ваше життя заграє новими фарбами.

Ми розповімо про декілька рисах, характерних для людей, які подобаються оточуючим. Якщо ви розвинете в собі ці риси, то станете одним з тих, хто проводить вихідні в оточенні друзів, а робочі будні поряд з колегами, які люблять і поважають вас.

1. Вони впевнені в собі

Люди, які подобаються оточуючим, впевнені в собі. Знайомлячись з кимось, вони думають: «Я впевнений, що ми з цією людиною прекрасно порозуміємося. Мені дійсно варто дізнатися його трохи краще ».

Завжди починайте спілкування на позитивній ноті. Навколишні неодмінно це помітять.

2. Вони природні

Привабливі для оточуючих люди ніколи не намагаються прикинутися тим, ким вони не є. Якщо ви чогось не знаєте, просто визнайте це. Якщо ви не згодні з чиєюсь думкою, не намагайтеся приховати цей факт за усмішкою. Замість цього чесно визнайте той факт, що ви дивитеся на якісь речі по-іншому. Чи не принижуйте людини. Просто спробуйте зрозуміти його логіку і то, чому він дотримується такої думки.

Якщо ви схильні засуджувати, то інші люди це відчують. Навіть якщо ви спробуєте приховати свої негативні почуття за посмішкою.

Чи не ділите оточуючих на поганих і хороших. Постарайтеся усвідомити, що у кожного є своя думка. Кожен робить свій вибір і помилки.

3. Вони оптимістичні

У цьому світі багато негативу. Він присутній в новинах, в постах наших друзів в соціальних мережах, в скаргах сусідів … Будьте невиправним оптимістом в світі, де багато виглядають як ослик Іа-іа. Саме оптимістичність зробить вас приємним в спілкуванні людиною.

4. Вони не прагнуть конкурувати

Розмова – це не чергова можливість щось комусь довести. Привабливі в спілкуванні люди не домінують в розмові і не намагаються виставити свою історію як щось особливе. Ні, вони так не роблять. Розмова для таких людей є можливістю краще пізнати співрозмовника і зміцнити з ним стосунки.

Кожен свою розмову ведіть так, щоб людина відчувала, що ви його поважаєте і він вам цікавий.

5. Вони прагнуть допомагати

Припустимо, ваш співрозмовник починає скаржитися на те, що зовсім не знає, що подарувати мамі на день народження. Як ви поведете себе в подібній ситуації? Скажіть про те, як це жахливо і тут же почнете говорити про щось своє або ж визнаєте, що людина дійсно зіткнувся з проблемою, вирішення якої, можливо, вимагає ради з боку?

На жаль, ми схильні частіше думати про себе і не помічати чиїхось, хай і нескладних, проблем. Якщо ж ви зверніть на них увагу і будете допомагати, то у вас з’являться друзі, які, можливо, залишаться з вами на все життя.

6. Вони уникають порожніх розмов

Розмови ні про що не допомагають закласти основу для дружби на все життя. Такі розмови не зроблять вас більш цікавою людиною. Люди, які всім подобаються, уникають порожньої балаканини, перетворюючи спілкування в більш змістовні бесіди. Роблять вони це завдяки щирій зацікавленості в особистостях співрозмовників. Вони задають чесні питання, щоб краще зрозуміти людину і будують свою бесіду на інформації, отриманої раніше.

Не погоджуйтеся на бесіди ні про що. Робіть все можливе для того, щоб зробити розмову більш змістовним і особистим.

7. Фізичний контакт зі співрозмовником

Дружнє поплескування по плечу, потиск руки і обійми (допустимі в деяких випадках) сприяють тому, що людям стає комфортніше поруч з вами. Дотик руйнує бар’єр, що встановлюється за рахунок відстані між людьми.

Дотик – це особливий вид мистецтва. Практика – шлях до досконалості. Якщо хочете стати людиною, яка подобається оточуючим, то надзвичайно важливо освоїти мистецтво дотику.

8. Вони відкриті

У привабливих в спілкуванні людей багато друзів і знайомих! Це не дивно, адже вони цілеспрямовано намагаються подружитися з оточуючими.

Чи не знайомлячись з новими людьми, ви не зможете стати людиною, яка подобається оточуючим. Вам доведеться виходити зі своєї зони комфорту і вибудовувати відносини з новими людьми.

9. Їм щиро подобаються їхнє оточення

У кожного бувають моменти, коли він веде себе грубо. Кожен час від часу своєю поведінкою може дратувати. Але глибоко в душі більшість людей – дійсно прекрасні особистості. Візьміть собі за правило думати про людей так, щоб вони вам подобалися. Ця звичка швидко дозволить стати людиною, яка подобається оточуючим людям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України