Техно

Навушники Samsung ламаються через кілька днів після покупки

Нові Galaxy нирки золото перестають підключатися до смартфонів і комп’ютерів, користувачі скаржаться

Після випуску бездротових навушників Apple AirPods «закляті» конкуренти з Samsung поспішили з відповіддю, яким стала гарнітура Galaxy. Пристрій відрізняла більш ергономічна конструкція і відносно доступна ціна. Правда, корейська якість «підкачала» прихильників Samsung.

Так, нещодавно потерпіли від такої «якості» росіяни та розповіли в мережі про проблеми з парою бездротових Galaxy нирки золото. За словами людей, пара оригінальних навушників спочатку не визначалася Bluetooth-адаптером і не могла підключитися до комп’ютера. Навушники пропрацювали всього кілька днів з моменту покупки, після чого зламалися.

Примітно, що спочатку несумісність була з ноутбуками Apple. Після поломки постраждалі вирішили перевірити аксесуар на «рідному» Galaxy S8, але і там гарнітуру «не визнали». Примітно, що перші кілька днів нові навушники працювали нормально. Варто також уточнити, що мова йде про оригінальний пристрій, який був придбаний в офіційному магазині.

Один з клієнтів вирушив до продавця з претензією. Гарнітуру перевірили, але поломки в ній не знайшли. Як наслідок, у поверненні відмовили, а покупець викинув 10 000 рублів на вітер. Судячи з коментарів користувачів, це не перший випадок, коли Galaxy нирки золото ламаються через кілька днів після покупки. У тієї ж годину, деякі власники нирки золото придбанням задоволені. Створюється враження, що якість Samsung є випадковим перевагою. В такому разі про конкуренції з Apple і мови не йде, адже Apple AirPods — це одиничне явище серед мільйонів проданих пристроїв.

«10 000 рублей на ветер»: Наушники Samsung ломаются через несколько дней после покупки

Варто відзначити, що вартість Galaxy в Росії становить 8-10 тисяч рублів. За ці гроші ви отримаєте гарнітуру, «звукова» частина якої розроблена інженерами компанії AKG. Головною відмінністю від AirPods є «вакуумна» конструкція, яку доповнює функція фонового звучання — незважаючи на ізоляцію, ви зможете чути все, що відбувається навколо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України