Вчені пояснили, як правильно спати і висипатися

Учені, що працюють в Медичному коледжі Ейнштейна з’ясували, як люди повинні правильно спати, щоб при цьому висипатися. Виявилося, що найбільш істотний вплив на це має положення уві сні, а спеціальний розклад.

Саме воно і справляє найбільший вплив на самопочуття людини після нічного сну. Головне, вважають фахівці, це дотримання ритмів, які називають циркадними.

Після сну, який буде зроблений «за правилами», самопочуття людини різко підвищить його продуктивність. Також воно, за висновком вчених, стані бадьоріше і людина відчує поліпшення свого здоров’я.

У тієї ж годину, поза під час положення уві сні також вважається досить корисною для здоров’я. Його голова і шия повинні дотримуватися в «правильному» положенні.

Це сприяє тому, щоб організм отримав найбільшу розслабленість. Найлегше цього досягти, коли людина засинає на спині. При цьому експерти радять йому підкладати під ноги спеціальну подушку.

Найгірше становище для повноцінного відпочинку під час сну є положення на животі. Під час цього, вважають вчені, у людського організму відбувається поява серйозних навантажень, які можуть призвести до оніміння кінцівок.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Вчені допоможуть глухонімим спілкуватися в соцмережах з допомогою жестів. Відео

Людям з обмеженими можливостями необхідна комунікація один з одним з урахуванням сучасних технологічних можливостей. Саме ...