У Відні жінка поранилась на сидінні метро

У Відні 21-річна жінка була змушена лікуватися в п’ятницю після того як вона скористалася громадським транспортом у напрямку Schnellbahn. На сидінні були розставлені голки від одноразових шприців.

Невідомі в п’ятницю у Відні-Флоридсдорф розставили голки  з одноразових використаних шприців між сидіннями. 21-річна жінка поранилася. В цілому шість закривавлених шприців були вилучені. Поліція звернулася до пасажирів, щоб контролювати посадочні місця.

Жінка  подорожувала від району Siemensstra?e до Praterstern. “У своєму допиті жінка заявила, що шприци були розташовані таким чином між спинкою і сидінням, що уникнути уколу було неможливо”, пояснив представник поліції Christoph P?lzl. На Praterstern молода жінка поінформував присутніх там чиновників.

В поїзді був проведений обшук на наявність більшої кількості шприців. Поліціянти і співробітники метро знайшли весь набір з шести шприців, які були вилучені. Поліція попросила відео аналіз поїзда.

21-річний повинні були бути надані на допомогу. Крім того, молода жінка лікується профілактично. Вона досліджується на предмет будь-яких хвороботворних мікроорганізмів.

Аналогічний випадок стався у квітні в Badner Bahn.

Тільки в квітні в поїзді виявили в кріслі два шприца з використаними голками. Проте, вони були утилізовані віденською залізницею. Також була скарга на початку травня.

Поліція Відня тепер перевіряє, чи є паралелі між цими двома випадками. У випадку виявлення небезпечних предметів полція Відня просить телефонувати на номер екстреної служби 133.

У Відні працюють та навчаютсья багато українців. Будьте обережні – адже до біди багато не треба!
uploud...

загрузка...

One comment

  1. To Cow Girl: I was poking fun at how Hollywood can twist and turn a story that in the case of the Holly Graf story is where the truth is stranger and far more ineirtsteng then fiction. Barbossa was a good ship handler and for the most part was respected by his crew and he never backed down from a fight. One last point, in the 20 years Naval service I never served under Holly Graf or any officer that could even hold a candle to her in the role of being such a bad officer.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Речі, яких слід унікати, коли ти закохуєшся

Ніколи не поспішай! 1. Ніколи не люби чиїсь потенційні можливості. Любити — це приймати людину ...