Здійснено напад на координатора ГО «Стоп корупції» на Буковині

Роман Бочкала:

Скоєно напад на координатора ГО «Стоп корупції» в Чернівецькій області Микола Петіченко! Хоча це я м’яко формулюю. Схоже на замах. Били молотками по голові. Мітили в скроню.

Зовсім трохи промахнулися… Це сталося вчора ввечері. У центрі Чернівців. Нападників було двоє. Коля банально вийшов з магазину. Тварі вискочили з машини. Стали бити і потім зникли. Зараз Микола в лікарні. Ноги і руки перебиті.

Подію він однозначно пов’язує зі своєю громадською діяльністю. Пару місяців тому була зламана електронна пошта Миколи Петиченко. З ящика були вилучені документи і фотографії, компрометуючі першого заступника прокурора області Мустеця. Також Микола активно співпрацює з DNA (румунським НАБУ) по боротьбі з контрабандою лісу і сигарет.

Жирна тінь в цій «темі» падає на голову митниці Чернівецької області Салогора. Список ворогів важкий і його можна продовжити. І в той час, всі вони заодно за принципом ” рука руку миє. Разом бухають і паряться у саунах.

Два дні тому напад було скоєно на друга і соратника Колі за «СтопКору» Valera Airinii. Це виклик не тільки нашої громадської організації, але і всьому журналістському співтовариству. Всім громадським активістам. Якщо ти берешся розслідувати корупцію, знай — у тебе немає захисту. Тобі можуть забити молотками, спалити твоє авто, тебе можуть вбити. І ніхто завтра не піде у відставку, як у Словаччині. Ніхто навіть не вибачився.

В події вбачатиму «руку Кремля» чи саму жертву оголосять російським агентом. Ось такі невтішні справи. Оголошуємо безстроковий протест з усіма витікаючими до тих пір наслідками, поки винні не понесуть покарання. Хто готовий підтримати, плюс/пишіть приват. За репост теж спасибі.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Фотографії місць, де знімалися відомі серіали

Дивитися серіали — це завжди круто і цікаво. Однак використовувати свої улюблені серіали як привід, ...