Ненависть з боку російських пропагандистів до Порошенка – найкращий стимул, щоб нація підтримала нашого президента в 2019 році

На російських телеканалах вчора за підсумками тижня в новини заявили, практично дослівно, про те, що «прагнення Порошенко отримати підтримку народу для проходження на другий президентський термін – є життєво згубним для країни». До такого висновку прийшли в пропагандистському офісі Кремля, який озвучили Кисельов і Ко. Про це у своєму блозі пише український політичний експерт Павло Нусс.

Він відзначає, це означає лише одне, про що вже сказано десятки разів – головним пріоритетом Москви в короткостроковій перспективи зробити все можливе для: або повалення президента Порошенко, або привід до влади в Україні лояльний до Кремля режим.

Павло Нусс висловив упевненість, що «висновок» російських пропагандистів, в тому числі, і той самий стимул, щоб нація підтримала президента Порошенко в 2019 році, тім самим підтвердивши прагнення України продовжити обраний нами курс «#ГетьВідМоскви». Аналітик додав, що в Москві вже напевно визначилися з кандидатом в президенти країни, яку вони готові всіляко підтримати.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Блогер: витівка Трампа на G7 – це банальна помста заздрісника молодого і успішного супернику

Є такий психотип людей, які просто живуть тім, щоб комусь помститися за старі образи. Серед ...