Зеленський мав можливість замінити актора, який відвідував окупований Крим

Журналіст і військовий Роман Кулик прокоментував заборону комедійного серіалу “Свати” в Україні.

На його думку, кінокартину “забанили” тільки із-за того, що в ній знімався російський актор Федір Добронравов, який відвідував окупований Крим. Своїми думками Кулик поділився на Facebook-сторінці.

“Заволав. Не допомогли маніпулятивні істеричні звернення Зеленського: Держкіно таки скасував державну реєстрацію всіх сезонів серіалу “Сватів” – не із-за претензій до самого серіалу, а лише через включення міністерством культури Добронравова в список артистів, яким заборонений в’їзд в Україну. Відповідно анулюють прокатні посвідчення серіалу. Зараз маси і Зеленський почнуть вирувати, що “кумовске” СБУ відібрало у них улюблене шоу, в той час як єдиний, кого вони можуть і логічно було б звинувачувати – Федір Добронравов. Своєю підтримкою окупації Криму, Путіна і порушенням встановленого порядку в’їзду на острів, він особисто підписав вирок “сватів”, – висловився журналіст.

Зеленський мав можливість замінити актора, який відвідував окупований Крим

Кулик вважає, що актора Добронравова повинні були замінити іншим артистом і перезняти серіал.

“І якщо б у Зеленського і ко мали повагу до законів своєї держави – вони б просто перезняли матеріал з Ягнятком, замінивши актора (серйозно, Рідлі Скотт за кілька місяців до прем’єри вирізав Кевіна Спейсі і переробив “Всі гроші світу”, а це в десятки разів більше серйозний проект. Тому Спейсі домагався і харасил мужиків, а не підтримував теракти 11 вересня, наприклад). Могли ж знайте фінансування на перезнімання і гідно вийти з ситуації, не піднімаючи хвилю порожнього по своїй суті скандалу”, – вважає Кулик.

Зеленський мав можливість замінити актора, який відвідував окупований Крим

Роман вважає, що ненависть буде спрямована проти СБУ, а не проти Добронравова.

“Але звинувачують і будуть хейтить не шовіністичніста Добронравова або агресію РФ, а тільки СБУ. Мізерна ціна “патріотизму” команди Зеленського. І хоча в цілому мені ця тема фіолетово, і все ж відчуваю певну моральну сатисфакцію”, – підсумував він.

Загрузка...

One comment

  1. Алла Карбышева

    Да этому ” коротышке” Зеленскому – мерило всему деньги , возомнил из себя офигенного шоумена!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Секс-кіборг став популярнішим за дівчат

Творець першого у світі аккаунта для секс-робота в програмі для знайомств був здивований тим, як ...