Напередодні літа, багато заклопотані тим як схуднути, різними дієтами і іншим.
Давно збирався розповісти вам про основні базові речі, які ви повинні пам ” ятати і знати, це наріжні принципи.
Так як будь-яке ваше обмеження в харчуванні, білках і вуглеводах, організм сприймає як стрес і починає посилено відкладати жири про запас, якщо ви продовжуєте обмежувати себе в харчуванні, першими він з’їдає ваші фрази м’язи і запаси цукру, поживні речовини і мікроелементи з кісток.
В результаті — руйнування кісткового і м’яка м’язового апарату, діабет, неможливість вести активний спосіб життя і набір жирової маси навіть при обмеженні в харчуванні.
Втрачені м’язи після голодування, вже НІКОЛИ не відновити, ви зможете їх компенсувати розвитком інших, але всі експерименти і спостереження над тими хто голодував штучно або вимушено це підтверджують, деякі спостереження велися протягом 20 років.
Тих хто неправильно харчується і голодує, фахівці вирізняють по плоскій попі (сідничні м’язи з’їдаються організмом першими), спорт їх повернути в повній мірі не дозволяє, компенсується так званими в народі зростанням «вух спанієля».
Обмеження споживання калорій впливає на інсулін – важливий регулятор зберігання енергії в організмі. При низькокалорійні дієті рівень чутливості до інсуліну знижується і досить сильно. Зниження чутливості до інсуліну є передвісником діабету.
Інсулін повідомляє мозку скільки жиру накопичено в організмі. Виробляючись після їжі підшлунковою залозою, він потрапляє в кров і повідомляє клітин, що вони можуть забирати з крові глюкозу і відкладати енергію.
Лептин — показник рівня підшкірного жиру, тоді як інсулін відображає лише количиство вісцерального жиру, що є ризиком появи діабету, підвищеного тиску, серцево-судинних захворювань і багатьох видів раку.
Мозку не подобається витрачати запаси жиру на щоденні потреби, оскільки він воліє залишати його на випадок надзвичайних потреб.Це довгострокова стратегія, подібна до того, як ви не знімаєте гроші зі свого пенсійного рахунку для купівлі бензину.
Коли ми намагаємося схуднути, споживаючи менше їжі, наш мозок з усіх сил намагається утримати вагу на ідеальному рівні. Наприклад, знижує швидкість обміну речовин.
Інший спосіб — дати нам відчути голод, щоб нам хотілося більше їсти. Врешті-решт у мозку багато способів, щоб обдурити нас. Якщо ви раптом виявляєте, що поїдаєте торт маленькими шматочками з чужої тарілки, оскільки вам здається, що в цьому випадку в ньому менше калорій, значить, ви попалися на гачок власного мозку.
Ще, що важливо знати тим, хто каже, що у них вага зростає від хвороб. Практично немає хвороб, які ведуть до набору ваги, ВСІ ХВОРОБИ СУПРОВОДЖУЮТЬСЯ ЗНИЖЕННЯМ ВАГИ.
Загалом хочете схуднути — їжте більше і займайтеся спортом! Це якщо коротко.