Чеські депутати обмежили зростання своїх зарплат

Вранці у четвер, 15 листопада, нижня палата парламенту Чехії схвалила постанову про обмеження зростання зарплат політиків, які займають вищі посади (депутатів, сенаторів, членів уряду). У 2019 році замість належної надбавки до 20% зростання їх зарплат становитиме 9%.

За дане рішення після бурхливої дискусії проголосували 124 депутата з 146 присутніх. Проти висловився лише лідер KDU-ČSL Павло Белобрадек.

Зазначимо, базовий оклад чеських політиків прив’язана пов’язана до середньої зарплати в державному секторі через спеціальний коефіцієнт. Зараз він становить 2,5. Тобто оклад політиків розраховується як коефіцієнт, помножений на актуальну середню зарплату в держсекторі. Наприклад, сьогодні депутати отримують 75 900 крон. Це голий оклад до вирахування податків, без премій і надбавок.

Закон передбачав зростання коефіцієнта з наступного року до 2,75. Правляча партія ANO запропонувала залишити його на нинішньому рівні, оскільки середня зарплата отже збільшилася.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

У Празі невідомі без причини побили пасажира метро. Відео

Празька поліція розшукує двох невідомих чоловіків, які безпричинно побили пасажира метро. Зловмисники завдали потерпілому декілька ...