СРСР був мавпою з гранатою, страшно. у своєму комуністичному угарі. Порядку там не було ніколи, одні імітації

Одним з найбільш брехливих міфів про СРСР, який звучав найчастіше, був міф про те, що в Радянському союзі був порядок. Насправді порядку в СРСР не було ніколи. Коли планували виробництво на 5 років, а потім раптом по всій країні на кілька років пропадало мило або туалетний папір – це що завгодно, тільки не порядок. Gро це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, що насправді була лише видимість порядку. Це коли бардюри фарбують у білий колір або одягають всіх школярів в однакову форму, все виглядає впорядковано, але це не порядок від слова зовсім.

Блогер пише, що вчора була річниця Чорнобиля. Побудувати атомну станцію в ста кілометрах вгору по річці від мільйонного міста – це не порядок. Запускати реактори не за планом, а до чергового з’їзду КПРС – це не порядок. Проводить експерименти з реактором, коли вже видно, що щось йде не так – це не порядок, а виведення людей на першотравневу демонстрацію в Києві на п’ятий день після витоку радіації – це не просто не порядок, а злочин. «Радянський Союз був мавпою з гранатою, страшного у своєму комуністичному угарі. Порядку там не було ніколи, одні імітації», – резюмував Сергій Марченко.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

В’ятрович: «Бандера вже на Хрещатику»

8 травня, у вівторок, в центрі Києва на Хрещатику буде відкрита виставка, присвячена тим українцям, ...