Війна РФ проти України

Звернення до російських військових кораблів – «Припиніть піратство!»

Захоплене російськими окупантами цивільне пошуково-рятувальне судно «Сапфір» транспортують в порт окупованого Севастополя.

▪️Про це повідомив капітан «Сапфіру», якому дали можливість зв’язатися з Адміністрацією морських портів України, передає Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
▪️Капітан «Сапфіру» повідомив, що на борту перебувають озброєні загарбники, які тримають екіпаж в прямому сенсі «на прицілі».
▪️Дії російського військового флоту кваліфікуються виключно як піратство та пряме порушення норм міжнародного морського права та міжнародних конвенцій безпеки мореплавства.
▪️Водночас Одеський координаційно-рятувальний центр звернувся до російських військових кораблів із позивними «Бугель-490», «Кас», «Аргумент», «Бульба», «Гусар», «Витал»: «Ви незаконно захопили та утримуєте українське рятувальне судно «Сапфір», яке перебувало в територіальних водах України в районі острова Зміїний. Ваші дії незаконні. Це прояв слабкості і класифікується, як піратське захоплення. Ви порушили всі норми міжнародного морського права і ведення бойових дій на морі. Вимагаємо негайно звільнити рятувальне судно «Сапфір» і не перешкоджати його слідуванню в порт Одеси. Захоплення цивільного судна вчергове підтверджує, що в російських військових немає честі. Розв’язавши війну, ви прикриваєтеся цивільними. Це чергова ганебна сторінка вашого воєнно-морського флоту. Вам не змити цю ганьбу ніколи».
▪️На відкритих каналах безпеки судноплавства росіян закликають припинити піратство і доводять до них актуальні цифри про втрати російської армії за два тижні війни в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.