Війна РФ проти України

ЗСУ погнали орків до кордону з Білоруссю та взяли ЧАЕС під захист

Схоже, тепер загрозу відчуватимуть окупанти в Білорусі, куди ворог стягує усі свої недобиті частини та недостріляні ракети “Іскандер”

Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на своїй сторінці у Facebook сповістило, що наші воїни-десантники відігнали ворога до кордону з Білоруссю, відновили свій контроль над ділянкою держкордону. І також – взяли під контроль зону навколо ЧАЕС.

Доповнено. Під час свого брифінгу голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Євген Крамаренко заявив, що російські окупанти тримали в Чорнобильській зоні мінімум 1500 одиниць живої сили та 50 одиниць.

При цьому орки справді копали шанці в “Рудому лісі”. При своїй втечі під натиском ЗСУ рашисти прогнали по території ЧАЕС мінімум 10 тисяч одиниць своєї техніки. Тому масове опромінення радіацією окупантам – гарантоване. “Променева хвороба” їх вб’є не менш ефективно, аніж ЗСУ.

Збройні Сили України відігнали орків до кордону з Білоруссю та взяли ЧАЕС під захист (Оновлено)

Розпіарені війська РБХЗ армії РФ виявились фікцією пропаганди Кремля

Тепер, схоже, наступив момент, коли загроза виникла уже для окупантів в самій Білорусі. Наприклад, у своєму зведенні станом на 12.00 сьогодні 3 квітня 2022 року Генеральний штаб ЗСУ зафіксував, що на даний момент росіяни відвели усі свої недобиті частини на територію Білорусі, аби далі перекинути цю “живу масу” на територію РФ.

Рашисти уже бояться – наступними після Бєлгорода під удар ЗСУ потраплять саме їх “Іскандери” в Білорусі.

Прапор України знову майоріє над ЧАЕС
Прапор України знову майоріє над ЧАЕС

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.