Економіка

З початку війни “Шепетівський ремонтний завод” освоїв виробництво 10 тисяч видів запчастин для військової техніки

За період з 2014 по 2020 рік Державне підприємство “Шепетівський ремонтний завод”, яке входить до складу Укроборонпрому, освоїло виготовлення близько 10 тисяч видів запасних частин для військової техніки.

Такий обсяг деталей та комплектуючих, що вдалося освоїти на підприємстві, дозволив замінити запасні частини іноземного виробництва і локалізувати цілий ряд типів військової техніки, у тому числі й Збройних сил України.

Дефіциту цієї продукції підприємство зазнало ще на початку російсько-української війни, коли однією з найболючіших проблем став ремонт військової техніки.

“На першому етапі ми виходили з ситуації завдяки ремонтному фонду та підбитим машинам, а згодом залучили близько 20 підприємств до спільного з нами виготовлення запасних частин. Таким чином відбулося імпортозаміщення”, – розповідає заступник директора з виробництва Шепетівського ремонтного заводу Сергій Погорєлов.

Також за шість років шепетівські виїзні бригади 138 разів відвідали бойові частини, зокрема на лінії фронту, де проводили ремонт, монтаж і демонтаж вузлів та агрегатів, а також навчали військовослужбовців правильно експлуатувати та обслуговувати техніку.

Загалом упродовж 2014–2020 років підприємство виробило для Збройних сил України та інших силових структур України продукції та надало послуг на понад 2 мільярди гривень, що є найкращим показником в історії заводу. За цей час шепетівські фахівці відремонтували понад 1500 одиниць техніки та озброєння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України