Українське військо

У 2019 році “Укрінмаш” продовжило постачання складових до керованих ракет в Йорданію

ДП ДГЗІФ “Укрінмаш”, що є дочірнім підприємством ДК “Укрспецекспорт”, у 2019 продовжило постачання складових до керованих ракет РК-3 в Йорданію.

Передає Defense Express.

Зокрема у листопаді минулого року «Укрінмаш» поставив компанії Jadara Equipment&Defence Systems Co 80 комплектів складових частин для збирання 107 мм протитанкових керованих ракет з тандемно-кумулятивною бойовою частиною РК-3К (використовуються у ПТРК «Корсар»), що розроблені та серійно виготовляються ДККБ «Луч».

У 2019 до Йорданії продовжилися поставки комплектів складових частин для ракетних комплексів КБ "ЛУЧ"

В комплект входять – бойова частина, корпус маршового двигуна, заряд маршового двигуна, запальник маршового двигуна, стартовий двигун, блок апаратурний, джгут та комплект інших деталей до ракети.

Нагадаємо, у 2017 році між українськими підприємствами та йорданською Jadara Equipment&Defence Systems Co був укладений договір щодо ліцензійного виробництва власної версії українського легкого ПТРК «Корсар» та комплексів на його основі.

У 2019 до Йорданії продовжилися поставки комплектів складових частин для ракетних комплексів КБ "ЛУЧ"

Процес складання легких ПТРК Jadara Terminator ATGW та ракет до них на заводі компанії в Йорданії з українських комплектів складових частин / Фото: Jadara Equipment and Defence Systems

З 2018 року почалося виробництво локалізованих версій. Так на кількох виставках на Близькому Сході у 2018-2019 році були презентовані комплекси Jadara Terminator та бойові модулі Twin Jadara Terminator (кулемет калібру 7,62 мм + 2 ПТКР) й Quad Jadara Terminator.

Також з відкритих джерел відомо, що у 2018 році українські спецекспортери поставили в Йорданію 75 приладів наведення для виробів РК-3К й РК-3ОФ, 400 комплектів складових частин для збирання керованих ракет та інші деталі на загальну суму близько 24 млн доларів США.

У 2019 до Йорданії продовжилися поставки комплектів складових частин для ракетних комплексів КБ "ЛУЧ"

ПТРК «Корсар» з приладом наведення ПН-КУ та вітчизняним тепловізором від ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на виставці «Зброя та безпека-2019»

Згідно з даними ресурсів, що відстежують експортно-імпортні операції, обсяг постачань українських комплектуючих компанії Jadara у минулому році був дещо менший – приблизно 7 млн доларів США.

Варто відзначити, що йорданська версія легкого протитанкового переносного ракетного комплексу в постачаннях 2019 року має назву RAPTOR-MV, а не Jadara Terminator. Чим саме відрізняються ці комплекси наразі невідомо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

20 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.