У 2019 році “Укрінмаш” продовжило постачання складових до керованих ракет в Йорданію

ДП ДГЗІФ “Укрінмаш”, що є дочірнім підприємством ДК “Укрспецекспорт”, у 2019 продовжило постачання складових до керованих ракет РК-3 в Йорданію.

Передає Defense Express.

Зокрема у листопаді минулого року «Укрінмаш» поставив компанії Jadara Equipment&Defence Systems Co 80 комплектів складових частин для збирання 107 мм протитанкових керованих ракет з тандемно-кумулятивною бойовою частиною РК-3К (використовуються у ПТРК «Корсар»), що розроблені та серійно виготовляються ДККБ «Луч».

В комплект входять – бойова частина, корпус маршового двигуна, заряд маршового двигуна, запальник маршового двигуна, стартовий двигун, блок апаратурний, джгут та комплект інших деталей до ракети.

Нагадаємо, у 2017 році між українськими підприємствами та йорданською Jadara Equipment&Defence Systems Co був укладений договір щодо ліцензійного виробництва власної версії українського легкого ПТРК «Корсар» та комплексів на його основі.

У 2019 до Йорданії продовжилися поставки комплектів складових частин для ракетних комплексів КБ "ЛУЧ"

Процес складання легких ПТРК Jadara Terminator ATGW та ракет до них на заводі компанії в Йорданії з українських комплектів складових частин / Фото: Jadara Equipment and Defence Systems

З 2018 року почалося виробництво локалізованих версій. Так на кількох виставках на Близькому Сході у 2018-2019 році були презентовані комплекси Jadara Terminator та бойові модулі Twin Jadara Terminator (кулемет калібру 7,62 мм + 2 ПТКР) й Quad Jadara Terminator.

Також з відкритих джерел відомо, що у 2018 році українські спецекспортери поставили в Йорданію 75 приладів наведення для виробів РК-3К й РК-3ОФ, 400 комплектів складових частин для збирання керованих ракет та інші деталі на загальну суму близько 24 млн доларів США.

У 2019 до Йорданії продовжилися поставки комплектів складових частин для ракетних комплексів КБ "ЛУЧ"

ПТРК «Корсар» з приладом наведення ПН-КУ та вітчизняним тепловізором від ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на виставці «Зброя та безпека-2019»

Згідно з даними ресурсів, що відстежують експортно-імпортні операції, обсяг постачань українських комплектуючих компанії Jadara у минулому році був дещо менший – приблизно 7 млн доларів США.

Варто відзначити, що йорданська версія легкого протитанкового переносного ракетного комплексу в постачаннях 2019 року має назву RAPTOR-MV, а не Jadara Terminator. Чим саме відрізняються ці комплекси наразі невідомо.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh