Війна РФ проти України

“ВКС” РФ бояться використовувати свої сучасні літаки на полі бою

У Су-57 російських "ВКС" з’явився компаньйон: до "повітряних боягузів" приєднався ще один літак

Збройні Сили України за попередню добу, 14 вересня, “демілітаризували” одразу чотири літаки окупантів. Як розповідають у Командуванні ПС ЗСУ, один з літаків було знищено на східному напрямку, йдеться про штурмовик Су-25 “ВКС” РФ, ще три – на півдні України (бомбардувальники Су-24). Також за добу було збито один безпілотний літальний апарат оперативно-тактичного рівня.

У цьому повідомленні варто звернути увагу на такий факт – за добу було збито одразу три російські бомбардувальники Су-24 (модифікація у повідомленні не уточнюється). Крім того, якщо звернути увагу на попередні повідомлення від Командування ПС ЗСУ, то ми побачимо, що 13 вересня було збито ще один Су-24.

Таким чином, за дві доби підрозділи нашої ППО приземлили одразу чотири бомбардувальники Су-24 “ВКС” РФ. Звідси можна зробити висновок, що рашисти активно застосовують свої Су-24 у бойових діях.

У Су-57 російських "ВКС" з’явився компаньйон: до "повітряних боягузів" приєднався ще один літак

Збитий російський Су-34, фото ілюстративне

Але чому російська армія використовує ці літаки, коли у них є значно новіші та ефективніші Су-34? Відповідь може бути зовсім простою, якщо подивитися на втрати російської авіації, які фіксує портали Oryx.

А там картина вимальовується наступна: з початку повномасштабної війни ворог втратив щонайменше 12 своїх Су-34 – з усіх типів літаків це другий показник за кількістю втрат, більше лише у штурмовика Су-25 – 22 одиниці. Наголошуємо – це лише підтверджені за фото та відео втрати.

Водночас з відкритих джерел можна дізнатися, що станом на 2020 рік в окупантів було в активі 122 літаки Су-34, тому втрата навіть двох-трьох десятків цих літаків буде досить відчутною.

Звідси можна зробити досить простий висновок – окупанти бояться використовувати свої новітні Су-34 на полі бою і тому “випускають” у повітря свої Су-24.

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України