Війна РФ проти України

В ЗСУ вперше розповіли, як знищувати рашистів допомагає вогнемет РПВ-16

Бійці ЗСУ відпрацьовують ведення вогню із РПВ-16, січень 2022 року, фото з відкритих джерел

І в яких умовах найкраще всього застосовувати цей зразок вітчизняної зброї

АрміяInform в своїй черговій публікації вперше за час війни вирішило розповісти про реактивний вогнемет вітчизняного виробництва РПВ-16, яким озброєні підрозділи радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту (РХБЗ) Збройних Сил України. Зазвичай, в функціонал підрозділів РБХВ входить захист від зброї масового ураження. Але бувають і випадки, коли таким підрозділам доводиться “працювати” по живій силі противника. І саме тут в нагоді стають реактивні вогнемети РПВ-16.

ЗСУ вперше розповіли, як буквально випалювати рашистів допомагає вогнемет РПВ-16

Ілюстративна інфографіка, яка розповідає про характеристики РПВ-16

РПВ-16 призначені для підтримки дій інженерних та розвідувальних підрозділів, і мають такі характеристики. Прицільна дальність вогню складає 600 метрів, максимальна – до 1000 метрів. Температура горіння під час вибуху сягає позначки в 2500 градусів, небезпека для живої сили лишається на відстані 70-80 метрів від епіцентру вибуху. Пускова установка РПВ-16 розрахована на кілька пострілів, сам гранатомет – одноразового використання.

Найбільш ефективно РПВ-16 показує себе під часбоїв саме в населених пунктах. За словами бійців, після влучання в будинок дах буквально зриває, у бійців противника не лишається жодних шансів вижити.

ЗСУ вперше розповіли, як буквально випалювати рашистів допомагає вогнемет РПВ-16

Боєць ЗСУ із РПВ-16, листопад 2022 року, фото – АрміяInform

Особливо бійці ЗСУ оцінили ефективність РПВ-16 під час звільнення Лиману. Ще одна важлива деталь –військовослужбовці зі спеціалізацією “гранатометник” цілком легко освоюють реактивний вогнемет, та можуть навчати своїх побратимів застосовувати таку зброю проти рашистів.

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України