Війна РФ проти України

В сирійському Тартусі виявлено армаду РФ з шести десантних кораблів

Армада РФ в шість десантних кораблів "знайшлась" в сирійському Тартусі

Російські десантні кораблі в сирійському Тартусі поповнять запаси води, провізії та пального. Можливо, далі підуть до берегів України

Загін із трьох великих десантних кораблів Балтійського флоту та трьох великих десантних кораблів Північного флоту РФ прибув до сирійського порту Тартус, де розташований пункт базування кораблів російського ВМФ. Про це повідомляє Defence express з посиланням на  “Известия”.

За офіційними даними, в сирійському Тартусі російські ВДК поповнять запаси води, провізії та пального та візьмуть участь в навчаннях ВМФ РФ, запланованих в акваторії Середземного моря. Але реальна мета походу цієї армади РФ в шість БДК може бути зовсім іншою.

Армада РФ в шість десантних кораблів "знайшлась" в сирійському Тартусі

Великий десантний корабель “Петр Моргунов” проекту 11711, найпотужніший з кораблів ВМФ РФ, що нині прибули в Тартус, фото з відкритих джерел

Як раніше розповідав Defense Express, 15 січня 2020 року в похід вийшов угрупування ВМФ РФ в складі трьох десантних кораблів Балтійського флоту – “Королёв”, “Минск” та “Калининград”.

І також – трьох кораблів Північного флоту РФ – “Пётр Моргунов”, “Оленегорский горняк” та “Георгий Победоносец”. Зупинка в Тартусі для цих кораблів стала першою з початку походу довжиною в 6 тисяч морських миль.

Армада РФ в шість десантних кораблів "знайшлась" в сирійському Тартусі

Великий десантний корабель “Петр Моргунов” Північного флоту РФ іде у водах Середземного моря з явним “перегрузом”, лютий 2022 року, фото з відкритих джерел

Ці ВДК, як розповідав Defense Express в своїй публікації, йшли з явним “перегрузом”, на їх борту може бути до двох бригад морської піхоти та до 92 одиниць БТР-82.

Тому є підстави вважати, що цей загін десантних кораблів ВМФ РФ іде насправді до берегів Чорного моря, для проведення десантної операції проти України.

Армада РФ в шість десантних кораблів "знайшлась" в сирійському Тартусі

Десантний корабель “Королев” Балтійського флоту РФ прибуває в Тартус під прикриттям димової завіси, лютий 2022 року, фото з відкритих джерел

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.