Війна РФ проти України

“Укроборонпром” разом з Чехією створять оборонний кластер – планують виробляти боєприпаси

Чеські T-72M4CZ, фото ілюстративне

Боєприпаси планують виробляти як на наявних потужностях, так і на новостворених – у безпечних місцях

Державний концерн “Укроборонпром” та Міжурядова агенція оборонної співпраці (AMOS) при Міністерстві оборони Чеської Республіки вчора, 9 листопада, підписали угоду про створення спільного оборонного кластера. Про це розповідають в “Укроборонпромі”.

Відзначається, що підписання угоди стало результатом досягнутих домовленостей між Президентом України Володимиром Зеленським та Прем’єр-міністром Чеської Республіки Петром Фіалою.

"Укроборонпром" разом з Чехією створять оборонний кластер, серед усього вироблятимуть й боєприпаси

Українська та чеська делегації під час підписання угоди

Відзначається, що у рамках цього оборонного кластера будуть залучені низка українських та чеських підприємств ОПК, а також міжнародні фінансові донори.

Серед задач майбутнього кластеру – виробництво озброєння та військової техніки, збільшення виробництва боєприпасів, створення сервісних хабів з обслуговування та ремонту озброєння та військової техніки і співпраця у сфері високих технологій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Укроборонпром” планує збудувати боєприпасний завод спільно з країною-членом НАТО, водночас деталі цієї угоди не повідомлялися.

"Укроборонпром" разом з Чехією створять оборонний кластер, серед усього вироблятимуть й боєприпаси

152-мм боєприпаси, фото ілюстративне

Також раніше міністр оборони України Олексій Резніков повідомляв, що “Укроборонпром” також налагодив виробництво 122-мм та 152-мм артилерійських боєприпасів, а також 120-мм мінометних мін.

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України