ЄС|NATO

У США відбулася презентація першого прототипу найшвидшого у світі гіперзвукового літака. Відео

Цей гіперзвуковий літак, що виконує транспортну функцію та може рухатися зі швидкістю 5 Мах, викликає підвищений інтерес у Пентагона

Американська компанія Hermeus представила перший повнорозмірний прототип свого гіперзвукового літака Quarterhorse. “Родзинкою” церемонії презентації цього літака стало те, що виробник під час події запустив двигун гіперзвукового Quarterhorse та встановив його повний форсаж. Про це повідомляє Голос українською з посиланням на defence-ua.com

Попри те, що літак залишався на землі протягом всієї презентації, розробник сподівається, що перший політ відбудеться вже у наступному році.

У серпні цього року компанія Hermeus оголосила, що отримала близько 60 млн доларів фінансування від ПС США та венчурних компаній для підтримки програми льотних випробувань Quarterhorse, які мають розпочатися через 18 місяців.

Демонстрація роботи двигуна літака на презентації
Демонстрація роботи двигуна літака на презентації

Відомо, що ПС США інвестували в цю компанію нібито у рамках зусиль з дослідження потенційних майбутніх концепцій гіперзвукових та надзвукових транспортних літаків.

Прототип гіперзвукового літака від Hermeus
Прототип гіперзвукового літака від Hermeus

Разом з тим, наразі поки що невідомо, чи буде зразок, представлений на презентації, літаючим прототипом, оскільки в нього поки що немає, зокрема, руля управління та шасі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України