Війна РФ проти України

У “Калашникова” кажуть передусім про ріст виробництва зброї, що піде на експорт

Російський концерн “Калашников” відзвітував про збільшення виробництва стрілецької зброї аж на 40 % – про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на пресслужбу концерну.

Здавалося б, досить логічно, що для країни, яка веде загарбницьку війну, концерн, який виробляє стрілецьку зброю, має нарощувати темпи виробництва задля посилення власних військ.

"Калашников" хвалиться, що робить більше зброї, але рашисти поки можуть сильно не радіти

Втім, у цьому випадку йдеться про те, що ріст обсягів випуску стрілецької зброї досягнуто завдяки експортним контрактам на постачання продукції військового призначення, так і експорту цивільної зброї.

Разом з тим, окремо президент концерну відзначає, що пріоритет підприємства – це передусім виконання держоборонзамовлення, втім, якихось конкретних деталей щодо цього не повідомляється.

"Калашников" хвалиться, що робить більше зброї, але рашисти поки можуть сильно не радіти

Тут можна згадати, що оголошення так званої “часткової мобілізації” у РФ не пройшло без курйозів, зокрема, низка мобілізованих отримали як зброю іржаві автомати “Калашникова”, які ледь не розвалювалися у них у руках.

Потім відзначалося, що “мобіки” нібито отримали нову зброю на заміну, однак ситуація все одно залишається досить показовою – разом із тим, що мобілізація також супроводжується бійками, “утилізацією в літаку” тощо.

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України