Війна РФ проти України

У Чечні хочуть будувати “джихад-мобілі” для армії РФ. Фото

​”Джихад-машина” або “джихад-мобіль” – це термін, який використовується для позначення автомобілів, які начинені вибухівкою та керуються смертником

Місцева влада Чечні оголосила про намір розпочати виробництва військового автомобіля на базі заводу “Чеченавто”, який вже отримав назву “Джихад-машина”. Випробування виробу мають пройти на базі “російського університету спецназу”.

Як повідомляє російський ТАСС очільник уряду Чеченської республіки та міністр промисловості та енергетики регіону Муслим Хучієв та Адам Хакімов провели зустріч з керівним складом міністерства промисловості та торгівлі РФ.

Зазначимо, що “джихад-машина” або “джихад-мобіль” – це термін, який використовується для позначення автомобілів, які начинені вибухівкою та керуються смертником. Задача останнього направити машину у бік ворога та підірватись разом із нею. Для цього машину обшивають бронею, яка має захистити її від вогню стрілецького озброєння.

У Чечні оголосили, що будуватимуть "джихад-мобілі" для армії РФ: випробування довірять спецпризначенцям

Варіанти джихад-мобілів

Зазначимо, що інші актуальні толкування цього терміну невідомі. І хоча максимально складно уявити, що у РФ цілком планують застосувати тактику з атакою смертників, але по суті вона нічим не відрізняється від того, що зараз й так здійснює Кремль.

Чи дійсно мова йде про те, що у Чечні будуть створювати “джихад-мобілі”, чи мова йде про вкрай невдалий неймінг для транспортного засобу – невідомо. Також докладаємо оригінал статті:

У Чечні оголосили, що будуватимуть "джихад-мобілі" для армії РФ: випробування довірять спецпризначенцям

Defence

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України