ЄС|NATO

Слідом за Латвією, Естонією, Литвою та Фінляндією Польща заборонила вʼїзд авто з російськими номерами

Польща з 17 вересня 2023 року заборонила в’їзд на свою територію усім автомобілям з російськими номерами. Таким чином усі країни ЄС, що межують з РФ, заборонили в’їзд машинам, зареєстрованим в Росії.

Про ухвалення рішення щодо обмежень повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський, передає видання Niezalezna.pl.

“Жодна російська машина не вʼїде до Польщі. Пані та панове, це стосується всіх автомобілів — як комерційних, так і приватних, незалежно від того, чи є людина, яка ним керує, або власник авто громадянином Росії чи громадянином іншої країни”, — наголосив Камінський.

Раніше Естонія слідом за Литвою та Латвією заборонила в’їзд до країни автомобілів з номерами Російської Федерації. Заборона була запроваджена з 10 ранку 13 вересня.

До цього, згідно з роз’ясненнями Єврокомісії та висновками МЗС, з 12 вересня громадянам із зареєстрованими в Росії транспортними засобами заборонили в’їзд до ЄС через кордони з Латвією.

Литва також заявила, що після роз’яснення Єврокомісії не буде пускати автомобілі з російськими номерами, окрім тих, що прямують до Калінінграда.

Фінляндія своєю чергою також заборонила в’їзд російських легкових автомобілів. Обмеження набуло чинності в ніч з п’ятниці, 15 вересня, на суботу, 16 вересня, о 00:00.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України