Війна РФ проти України

Російські війська вирішили, як просуватимуться на Донбасі

На Донбасі задоволена активна російська повітряна авіація, літаки завдають ударів, використовуючи як керовані, так і некеровані боєприпаси.

Зазначається, що комбіноване застосування авіації та артилерії стало ключовим фактором нещодавніх тактичних успіхів РФ у регіоні.

Це помітили у Міністерстві оборони Великобританії.

“Більш широке використання некерованих боєприпасів призвело до широкомасштабної руйнації населених пунктів на Донбасі і майже напевно викликало значні супутні збитки та жертви серед цивільного населення”, – йдеться у повідомленні в Twitter.

У відомстві заявили, що нездатність Росії придушити чи знищити українські стратегічні системи ППО у перші дні конфлікту обмежила її можливості щодо надання тактичної повітряної підтримки наземним маневреним елементам. Це сприяло провалу наступу на Київ.

“З перемиканням оперативного фокусу на Донбас Росія змогла збільшити використання тактичної авіації для підтримки свого повзучого просування, поєднуючи авіаудари з масованими артилерійськими обстрілами для забезпечення своєї переважної вогневої потужності”, – йдеться у повідомленні.

Військові експерти вважають, що Україна вступає у наступну фазу протистояння з Росією – починається позиційна війна. У Кремлі інша думка щодо цього. Так, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що “спецоперація” в Україні дала Росії певні результати. При цьому Кремль не має наміру згортати бойові дії, щоб виконати всі поставлені завдання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.