Війна РФ проти України

Російські війська перегруповуються на сході України та планують просуватися до Харкова – Кирило Буданов

Дані української розвідки вказують на те, що російські окупанти наразі перегруповуються на сході України. Після цього загарбники мають намір просуватися у бік Харкова. Росіяни також здійснюють перегрупування у напрямку Ізюма Харківської області.

▪Про це в інтерв’ю CNN повідомив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.
“Вони планують наступати в першу чергу на Харків. Вони спробують добити місто Маріуполь і лише після цього можуть спробувати ініціативно наступати на Київ”, – сказав він.
▪Крім того, щоб компенсувати свої значні втрати в Україні, армія РФ перекидає додаткові війська до Бєлгорода (росія), звідки передислокує їх на Харківщину.
▪За словами начальника української розвідки, у війні проти України проявилися слабкі сторони російської армії. У них виникли великі проблеми з наступом через труднощі у логістиці, а в районі Києва окупанти зазнали серйозної поразки.
▪Глава ГУР МО України поінформував, що війна триває й Україні потрібна серйозна військова підтримка з боку союзників, щоб наші воїни могли ефективніше протистояти російській агресії. Він також зазначив, що йдеться про важку артилерію, зенітно-ракетні комплекси та бойові літаки.
📌Посилання на інтерв’ю ➡️ https://edition.cnn.com/…/h_6b9e2402ce3c8574868b2a25762…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.