Війна РФ проти України

РФ активно щось вивозить з Китаю літаками Ан-124 “Руслан”

РФ розгорнула свій “повітряний міст” до Китаю при цьому російські Ан-124 часто вимикають транспондери для маскування

Сервіси відстеження польотів фіксуються постійні рейси важких транспортних літаків Ан-124 “Руслан” російської компанії “Волга-Днепр” до Китаю. При цьому російські літаки не завжди вмикають транспорндер, що ускладнює їх відстеження. Загалом мова йде про близько десяти рейсів за останній тиждень.

На саму активність звернули увагу й у самому Китаї, де місцеві спотери викладають відео з посадкою Ан-124 “Руслан” російської компанії в аеропорті Чжэнчжоу. Також у коментарях до відео пояснюється, що літак прибув для того, щоб забрати “військову допомогу – екіпірування, бронежилети, шоломи, одяг тощо”. Через складності з роботою з китайським сервісом-відео, викладаємо його у свому Telegram-каналі.

Також сервіси відстеження польотів, зокрема Radarbox демонструє за останні сім днів дев’ять рейсів Ан-124 “Руслан” до Китаю та лише три у зворотному напрямі, що прямо говорить про вимкнений транспондер під час здійснення частини рейсів. До перевезень залучені літаки з бортовими номерами RA-82074, RA-82044, RA-82081.

РФ активно щось вивозить з Китаю літаками Ан-124 "Руслан": рейси ледь не кожного дня

Стандартний рейс виконується за маршрутом Москва-Новосібірськ-Чжэнчжоу-Новосібірськ-Москва. Кінцевим пунктом одного з рейсів був Урумчі. Загалом Чжэнчжоу є потужним логістичним та промисловим центром та є потужної індустріальною високотехнологічною зоною, включно з підрозділами китайського оборонного гіганта Norinco. Урумчі також є виробничим майданчиком для цілого ряду промислових гігантів.

Такі регулярні польоти, тим паче літаками Ан-124 “Руслан” вимкнені транспонедри, а також дописи у китайських соцмережах наштовхують на висновок – РФ відправляє літаки за військовим вантажем. Більше того, за тим, який вкрай необхідний прямо зараз й не може чекати поки його доставлять залізницею.

Також варто зазначити, що знайдені рейси – це точно не всі, які РФ здійснила до Китаю з аналогічною метою. А лише те, що потрапило у сервіси моніторингу польоту цивільних літаків. Й про активність військової транспортної авіації РФ за аналогічними маршрутами можливо лише здогадуватись.

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України