Економіка

“Південмаш” виготовив нові стійки шасі для літака Ан-178-100Р

Зразки нових стійок шасі для транспортних літаків Ан-178 українського виробництва заводу “Південмаш” вперше було продемонстровано на ДП “Антонов”.

Передає Defense Express.

Під час урочистої церемонії викочування “на 100% імпортозаміщеного” дослідного зразка Ан-178-100Р (борт №001), що відбулася на території ДП “Антонов” 28 грудня 2021 року, вперше було представлено нові стійки шасі для транспортних літаків Ан-178.

Стійки шасі виготовлені на ВО “Південмаш” у рамках початкового контракту на виготовлення шасі для літаків Ан-178 від ДП “Антонов”.

“Південмаш” виготовив нові стійки шасі для літака Ан-178-100Р (фото)

Права та ліва стійки основної опори шасі під час презентації на ДП “Антонов” 28 грудня 2021 року. Фото: Мілітарний

Раніше повідомлялося, що шасі “Південмашу” виготовлені з титану на відміну від сталевих російських (виробництва “Гідромаш” з міста Нижній Новгород), якими оснащувалась перша версія Ан-178 №001.

За умовами договору “Південмаш” повинен був виготовити та поставити 13 стійок передньої та основної опор шасі для літаків Ан-178. Перший комплект нових титанових шасі для Ан-178-100Р, за словами керівника ДП “Антонов” Сергія Бичкова, мали поставити наприкінці жовтня цього року.

“Південмаш” виготовив нові стійки шасі для літака Ан-178-100Р (фото)

Права та ліва стійки основної опори шасі під час презентації на ДП “Антонов” 28 грудня 2021 року. Фото: 5 канал

При цьому відомо, що для виконання замовлення та освоєння цього виробництва для дніпровського держпідприємства було за бюджетні кошти закуплено необхідне обладнання.

Слід також зауважити, що під час презентації було помічено лише стійки правої та лівої основної опори шасі, а передня стійка не демонструвалася. Чи отримав дослідний зразок Ан-178-100Р (борт №001) комплект цих нових шасі, наразі невідомо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.