Війна РФ проти України

Першими бачать ворожу загрозу: радіотехнічні війська завчасно попереджають про повітряний напад

В умовах розв’язаної рф повномасштабної війни одним із найважливіших завдань Сил оборони України – вчасно виявити та попередити про ворожу небезпеку з повітря. Володіння інформацією про повітряну обстановку напередодні масованих ракетних ударів, якими росія тероризує усю нашу країну, дозволяє зреагувати та відбити атаки агресора. Слідкувати за активністю в українському небі та вчасно оповіщати наші зенітні ракетні підрозділи про небезпеку призначено радіотехнічні війська Повітряних Сил Збройних Сил України. Вони здійснюють радіолокаційне забезпечення дій угруповань наших військ, ведення бойових дій зенітними ракетними військами і тактичною авіацією Повітряних Сил.

Радіотехнічні війська є основним джерелом інформації про ситуацію в українському небі та постійно ведуть радіотехнічну розвідку повітряних об’єктів. Цей рід Повітряних Сил оснащений, зокрема, станціями українського виробництва П-18 «Малахіт» і 79К6 «Пелікан», що вважаються одними з найкращих у світі.
🔥Нині свою високу майстерність, мужність та героїзм воїни радіотехнічних військ ПС ЗСУ підтверджують постійно. У складних умовах повітряної обстановки розрахунки радіотехнічних підрозділів і вдень, і вночі виявляють та супроводжують повітряні цілі ворога.
✔️російські крилаті ракети,
✔️літаки,
✔️вертольоти,
✔️безпілотні літальні апарати – повсякчас перебувають у полі зору наших вартових неба. Оператори радіолокаційних станцій РТВ невтомно спостерігають за всіма напрямками навколо України.
Дякуємо за ваш високий професіоналізм та майстерність, який у поєднанні з потужним озброєнням і військовою технікою захищають Україну від російського агресора.
Слава радіотехнічним військам Повітряних Сил Збройних Сил України!
🇺🇦Слава Україні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України