Пентагон займеться детальним картографуванням місцевості

Американська оборонна корпорація Northrop Grumman розробить нову радіолокаційну станцію з синтезованою апертурою для ВПС США.

Потужний радар, який буде спроектований і виготовлений в рамках проекту під кодовою назвою ARL-E, планується встановлювати на розвідувальні літаки Пентагону DHC-8, що випускається канадською авіабудівною компанією Bombardier Aerospace.

Згідно з вимогами Міністерства оборони США, радіолокаційна станція з синтезованою апертурою використовуватиметься для картографування місцевості і виявлення наземних рухливих цілей під час розвідувальних операцій, спостереження і рекогносцировки.

У новому радарі буде використана активна фазована антенна решітка. У режимі синтезування апертури радар передає обчислювальній системі відбите випромінювання, яке синхронізується з даними навігаційного обладнання.

Траєкторія, протягом якої вівся запис, називається інтервалом синтезування, а після обробки даних система видає інформацію про всі об’єкти з високою роздільною здатністю.

Якщо літак з радаром в режимі синтезування апертури подолав відстань в сто метрів, отримані радаром дані будуть мати роздільну здатність приблизно, як звичайна радіолокаційна антена шириною сто метрів.

Популярная Механика

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh