Авторські статтіТехно

Пентагон займеться детальним картографуванням місцевості

2Американська оборонна корпорація Northrop Grumman розробить нову радіолокаційну станцію з синтезованою апертурою для ВПС США.

Потужний радар, який буде спроектований і виготовлений в рамках проекту під кодовою назвою ARL-E, планується встановлювати на розвідувальні літаки Пентагону DHC-8, що випускається канадською авіабудівною компанією Bombardier Aerospace.

Згідно з вимогами Міністерства оборони США, радіолокаційна станція з синтезованою апертурою використовуватиметься для картографування місцевості і виявлення наземних рухливих цілей під час розвідувальних операцій, спостереження і рекогносцировки.

У новому радарі буде використана активна фазована антенна решітка. У режимі синтезування апертури радар передає обчислювальній системі відбите випромінювання, яке синхронізується з даними навігаційного обладнання.

Траєкторія, протягом якої вівся запис, називається інтервалом синтезування, а після обробки даних система видає інформацію про всі об’єкти з високою роздільною здатністю.

Якщо літак з радаром в режимі синтезування апертури подолав відстань в сто метрів, отримані радаром дані будуть мати роздільну здатність приблизно, як звичайна радіолокаційна антена шириною сто метрів.

Популярная Механика

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.