Війна РФ проти України

Озброєння ЗСУ новітніми САУ : Данія передасть всі свої 155-мм Caesar

САУ CAESAR

Парк 155-мм артилерії ЗСУ поповниться ще 19 САУ

Данія посилить Збройні Сили України одразу 19 самохідними артилерійськими установками Caesar – про це йдеться у повідомленні міністерства оборони цієї країни. Що найцікавіше, Данія вирішила передати Україні всі свої артилерійські установки французького виробництва – 15 одиниць, які вже стоять на озброєнні, і ще чотири, які їй повинна була передати французька “оборонка”.

Причому у контексті саме данських САУ Caesar варто зауважити, що йдеться саме про версію з колісною формулою 8×8 на базі шасі Tatra T815-7, яка була продемонстрована у 2015 році.

Ця версія передусім отримала удосконалену систему управління озброєнням та нову автоматизовану систему заряджання, завдяки якій екіпаж САУ становить всього 2-3 особи. САУ має максимальну дальність стрільби до 55 км, має боєзапас у 36 снарядів і швидкострільність у 8 пострілів за хвилину.

Як відзначають у міноборони Данії, з цією системою є “низка технічних проблем”, які будуть вирішувати спільно з виробником САУ французькою компанією Nexter, а також українською стороною.

Defence

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України