Війна РФ проти України

Окупанти хочуть перекинути для боїв під Харковом розвідувальні станції “Пенициллин”

Але схоже, що фінал тут буде передбачуваним – російська “чудо-зброя” стане черговою зручною ціллю для артилерії Збройних Сил України

Сьогодні зранку Генеральний штаб ЗСУ звітував, що за 28 днів війни ворог в боях проти Збройних Сил України втратив уже 15 машин спеціального призначення, зокрема системи радіоелектронної боротьби або ж радіотехічної розвідки.

Але схоже, що скоро перелік знищеної спеціальної техніки противника стане ще ширшим. За даними Defence Express, противник хоче перекинути на Харківський напрямок для контрбатарейної боротьби чотири автоматизовані комплекси артилерійської розвідки 1Б75 “Пенициллин”, що входять до складу частин 6-ої армії Західного військового округу.

Противник хоче перекинути для боїв під Харковом розвідувальні станції "Пенициллин"

Станція артилерійської розвідки рашистів “Пенициллин”, ілюстративне фото довоєнних часів

Схоже, агресор має намір задіяти свої станції “Пенициллин” для коригування крупнокаліберних гармат “Малка”, на факт перекидання яких Генеральний штаб ЗСУ на днях вказував в одному із своїх зведень.

Росіяни у довоєнних матеріалах вказували,що начебто дальність дії станцій “Пенициллин” може сягати 25-50 км. Але такі ТТХ можна поставити під сумнів хоча б тому, що в пропаганді довоєнних часів рашисти стверджували, що “Пенициллин” – це дуже грізна для артилерії армії США станція.

Відповідно, цілком можемо передбачити – як тільки росіяни притягнуть на лінію фронту свої станції “Пенициллин”, вони ж одразу стануть зручною ціллю для артилерії Збройних Сил України.

Противник хоче перекинути для боїв під Харковом розвідувальні станції "Пенициллин"

Станція артилерійської розвідки рашистів “Пенициллин”, ілюстративне фото довоєнних часів

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.