ЄС|NATO

Нову зброю для розвідувального вертольота наступного покоління тестують у США

У США протестували нову зброю для розвідувального вертольота наступного покоління FARA

Прототип гелікоптера Sikorsky Raider X

​Армія США розпочала льотні випробування систем озброєння для свого розвідувального літака нового покоління Future Attack Reconnaissance Aircraft (FARA)

Про це повідомляє портал defence-ua.com

У жовтні цього року служба розпочала льотні випробування 20-мм гармати та прототипу ПУ для багатоцільових боєприпасів та безпілотників Modular Effects Launcher – обидві системи має отримати новий розвідувальний гелікоптер FARA, що замінить в Армії США розвідувальний гелікоптер Bell OH-58D Kiowa.

ПУ для багатоцільових боєприпасів та безпілотників Modular Effects Launcher
ПУ для багатоцільових боєприпасів та безпілотників Modular Effects Launcher

 

Системи були протестовані на модифікованому гелікоптері Sikorsky UH-60 Black Hawk, який використовується як “літаюча лабораторія” замість гелікоптера FARA.

20-мм гармата XM915
20-мм гармата XM915

Зазначається, що нова зброя буде значно потужнішою та ефективнішою за ту, що використовується на попереднику. Наприклад, нова 20-мм гармата XM915 має три стволи та електричний привід, завдяки якому гармата може здійснювати 1500 пострілів на хвилину (у одноствольної системи гелікоптера Bell OH-58D Kiowa цей показник становив 1025 пострілів).

Проектне зображення розвідувально-ударного вертольота Bell 360 InvictusВодночас "фішка" нової модульної ПУ Modular Effects Launcher
Проектне зображення розвідувально-ударного вертольота Bell 360 InvictusВодночас “фішка” нової модульної ПУ Modular Effects Launcher

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України